הזרקת בוטוקס - מתייעצים, משווים וחוסכים

בוטוקס

מחפשים הזרקות בוטוקס ?

ברוכים הבאים לאתר שירות 10. כאן תוכלו לבצע השוואת מחירים ולקבל הצעות מחיר ממנתחים פלסטיים מומלצים מכל חלקי הארץ.

השאירו את פרטיכם באתר ונציגי ייעוץ יחזרו אליכם בהקדם האפשרי עבור הזרקות בוטוקס.

מהו בוטוקס ?

בוטוקס הוא כינויו המסחרי של רעלן בשם בוטולינום, המשמש לצרכים שונים ברפואה זה שנים ארוכות. בוטוקס משמש לטיפול בבעיות הזעת יתר, עין עצלה ופזילות ובעיות נוספות. הבוטוקס פועל על השרירים ומעכב את פעילותם, וכך מצליח למנוע פזילות, לעכב פעילות של בלוטות זיעה ועוד. בכמויות גדולות, בוטוקס עלול לגרום למוות, אולם בכמויות המזעריות המשמשות ברפואה ובתעשיית הקוסמטיקה, בוטוקס בטוח לחלוטין לשימוש בבני אדם.

מה לא ?

בוטוקס אינו מתאים לקמטים סינטטים אשר לא מושפעים מתנועות שרירי הפנים או לקמטים מאוד עדינים שאינם קשורים למבנה העור.

מה כן ?

הבוטוקס טוב במיוחד לקמטי "מחשבה" במצח ולקמט בין הגבות. הבוטוקס מפחית קימטוטים בצידי זוויות העיניים ואין תופעות לוואי תמידיות

בוטוקס, לכמה זמן ?

התוצאה נשמרת לתקופה של ארבעה עד חמישה חודשים ואף לחלק מהחולים יש הפחתה במיגרנות.

טיפול בבוטוקס, הלכה למעשה:

החדרת הבוטוקס לפנים מתבצעת על ידי הזרקות קטנות בשלושה איזורים, באיזור המצח, בין הגבות ובצידי העיניים.

שיטת ההזרקה בנקודות מסוימות תביא לתוצאה של הרמת זנב הגבות, השטחת קמטים בצידי העיניים, הרמת עפעפיים תוך כדי השמת דגש שהתוצאה לא נראית מלאכותית. הזרקות בוטוקס אינן כואבות במיוחד וניתן לבצען ללא אילחוש או הרדמה מקומית כלשהי. יתרון נוסף הוא בכך שהחדרת חומר הבוטוקס אינו נחשב לניתוח והוא נמצא יעיל יותר מניתוח מתיחת הפנים מכיוון שכאן אין התעסקות בכירורגיה של הפנים אלא רק במילוי הקמטים הבעייתיים.

בתוצאות ניתן להבחין כבר כעבור יומיים עד עשרה ימים לאחר ההזרקה. כעבור עשרה ימים לאחר הזרקת הבוטוקס נדרש להגיע לביקורת אשר במהלכה יוזרק חומר נוסף במידת הצורך על מנת להבטיח את התוצאה הטובה ביותר.


מי יכול להזריק בוטוקס?

באופן עקרוני, כל רופא יכול להזריק בוטוקס לצרכי רפואה. אולם כאשר אנו עוסקים בשימוש בבוטוקס לצרכים קוסמטיים, חשיבות בחירת המטפל גבוהה ביותר. רופא מומחה בתחום ניתוחים פלסטיים וקוסמטיקה הוא הרופא המתאים ביותר להזרקת בוטוקס. פעולה זו דורשת שליטה בבחירת כמות החומר ודיוק בהזרקת הבוטוקס. לכן חשוב להפקיד את הפנים בידיו של רופא מומחה לזריקות בוטוקס.


באילו אזורים מטפלים בזריקות בוטוקס?

שרירי הפנים המטופלים בהצלחה רבה בבוטוקס הם השרירים היוצרים את קמטי החשיבה במצח, שרירי קמטי הצחוק בצדי העיניים, קמטי החיוך הארוכים בצדי הפה, וכן הקמטוטים בצדי השפתיים. הרעלן למעשה משתק את פעילות השריר, ומכיוון שהשריר לא נע, הקמט לא מופיע על פני העור. חשוב לציין כי בוטוקס לא יעיל נגד קמטים הנובעים מחשיפה לשמש, או נגד קמטים שאינם תוצאה של פעילות שריר.


אפקט בוטוקס – לכמה זמן? למי זה מתאים?

את האפקט המלא של הבוטוקס ניתן לראות כמה ימים לאחר הזריקה. מכיוון שהבוטוקס נספג בגוף עם הזמן, התוצאה נשמרת לאורך ארבעה עד שישה חודשים. בוטוקס אינו טיפול חד פעמי, ויש לחזור על זריקת הבוטוקס מדי כמה חודשים.
הבוטוקס מתאים לטיפול בגברים ונשים שעברו את גיל ארבעים. במקרים חריגים יטופלו צעירים יותר, אולם הבוטוקס אינו טיפול מונע לקמטים, אלא מטפל בקמטי הבעה קיימים, בראשית התקבעותם. עוד יש להבדיל בין חומרי מילוי כגון סיליקון, לבין בוטוקס. הבוטוקס אינו ממלא קמטים או מעבה שפתיים, אלא מונע את הופעת הקמטים על ידי שיתוק שרירי ההבעה בפנים.


בוטוקס – תופעות לוואי וסיכונים

כפי שציינו, בשימוש נכון הבוטוקס בטוח, לא נדרש זמן החלמה לאחר זריקת בוטוקס, וניתן לחזור לפעילות מלאה תוך שעות ספורות. אולם יכולות להתרחש כמה תופעות לוואי: שטפי דם קלים באיזור ההזרקה (מעין סימנים כחולים), נדידה של החומר המוזרק לאזורי פנים סמוכים ובמקרים נדירים ביותר צניחת עפעפיים. חשוב לציין כי מיומנות הרופא מפחיתה באופן משמעותי את הסיכון.

 

מה מרגישים אחרי ההזרקה?

מיד לאחר ההזרקה מרגישים "מוזר" ושונה עם הפנים. בתחילה יהיה מעט קושי בשליטה על שרירי הפנים אך זה יחלוף כעבור יום יומיים. ניתן לחזור לפעילות רגילה או לעבודה מיד.

לעיתים תופיע אדמומיות קלה או שטפי דם מקומיים וקטנים. הדברים הללו נדירים ולרוב חולפים כעבור כמה זמן.


העלמת קמטים שונים מקמטי הבעה :

ישנה שיטה נוספת להעלמת קמטים ובה מוזרק חומר מילוי מתחת לקמט. טיפול זה מתאים לכל קמט ולא רק לקמטי ההבעה כמו הבוטוקס.

קיימים מספר רב של חומרי מילוי אשר שונים אחד מהשני בצמיגות, משך הזמן שהם נשארים יעילים בעור, והסיכונים הכרוכים בכל אחד מהם. חומרים אשר נשארים תמיד כמו הסיליקון עלולים לגרות לתופעות לוואי קבועות ולכן הוא כמעט אינו בשימוש.

רסטילאן (RESTYLANE) למילוי קמטים - זריקת מילוי המורכבת מחומצה היאלורנית. ישנם מספר סוגים אשר ההבדל בניהם הוא גודל חלקיקי הג'ל. חלקיקים גדולים יותר מתאימים להזרקה עמוקה ולקמטים גדולים יותר ואילו חלקיקים קטנים יותר מתאימים לקמטים קטנים יותר. החומצה ההיאלורנית קיימת אצלינו בגוף באיזורים של חיבור מפרקים. עם הזמן היא נמצאה יעילה גם למילוי קמטים עמוקים וקמטים שאינם קמטי הבעה.

הרסטילאן טוב גם עבור מילוי שפתיים. כאשר מזריקים את החומר לשפתיים מקובל לאחלש מעט את המקום בזרקה מקומית של לידוקאין (חומר אשר מוזרק גם אצל רופא השיניים). בשאר המקומות מספיקה מריחה של קרם מאחלש בשם EMLA אשר מורחים כ 40 דקות לפני הטיפול.

תופעות לוואי מהרסטילאן - מיד לאחר הטיפול יש מעט אודם נפיחות ורגישות באיזור ההזרקה. יומיים לאחר ההזרקה מופחתחת הנפיחות ומגיעים למראה יציב. במקרה של הגדלת השפתיים הם יכולות להיות נפוחות מעט ומראה אי סימטרי במשך כשבוע.

ב- 48 שעות הראשונות מומלץ לא לגעת באיזור המוזרק, ולא לנשוך את השפתיים לפחות יומיים. בנוסף רצוי להימנע מחום מוגבר כמו סאונה למשל וכמו כן גם חשיפה לקור קיצוני.

כדי למנוע שטפי דם באיזור ההזרקה, מומלץ בשבוע הראשון להימנע מלקיחת אספירין או קרטיה CARTIA (ששניהם הם נוגדי קרישת דם), תרופות נגד כאבים וכן תוספי מזון המכילים ויטמין E. 


כמה עולה הזרקת בוטוקס?

בוטוקס למילוי קמטים

הזרקת בוטוקס במצח
- 800-1,000 ש"ח

הזרקת בוטוקס בין הגבות
- 800-1,000 ש"ח

הזרקת בוטוקס סביב העיניים
- 800-1,000 ש"ח

הזרקת בוטוקס במצח
- 800-1,000 ש"ח

הרמת גבות באמצעות בוטוקס
800-1,100 ש"ח

הזרקת בוטוקס בצוואר
1,200-1,300 ש"ח

הזרקת בוטוקס בשני אזורים בגוף
1,400-2,300 ש"ח

הזרקת בוטוקס בשלושה אזורים בגוף
2,400-3,400 ש"ח


הזרקת בוטוקס נגד הזעת יתר

טיפול הזעת יתר בבית השחי
1,500-2,800 ש"ח

הזעת יתר בכפות ידיים
4,500-5,700 ש"ח

הזעת יתר בכפות רגליים
5,500-6,700 ש"ח

הזעת יתר בפנים
800-1,200 ש"ח

ט.ל.ח