צור קשר עם דני טל

דני טל יועץ פנסיוני

דני טל יועץ פנסיוני אובייקטיבי וסדר בתיק הביטוח מומלץ גולשי האתר.

אודות פורשור מומחים ודני טל יועץ פנסיוני אובייקטיבי וסדר בתיק ביטוחי

 

דני טל יסד בשנת 2005 את חברת פורשור מומחים לייעוץ פנסיוני וסדר בתיק הביטוחי.

סיפורו המדהים של דני טל איש עסקים שמצליח כבר שנים רבות להציל כסף ואנשים, הכל החל בזמן שירותו הצבאי כאשר היה לוחם ביחידות המיוחדות של חיל הים, במהלך אימוניו בצבא צלל בקישון, עשרות שנים אחרי כאשר חלה בסרטן נתקל לראשונה באטימות חברות הביטוח, לאורך שנים רבות דני שילם עבור ביטוחים ופנסיות וכאשר היה אמור לקבל מענה הבין שלא רק שאין מענה אלא מעולם לא הבין על מה הוא בעצם מבוטח ועל מה לא, דבר שהוביל אותו ללמוד את התחום ובהמשך לגלות שרוב הביטוחים ששילם עליהם כסף לא היו נחוצים עבורו מלכתחילה מאחר ומדובר בפוליסות כפולות.


בהמשך עוזב דני את חייו הקודמים ויוצא במעין מסע שליחות כדי לעזור לאחרים לשלם פחות בעולם הביטוח והפנסיה, בתור יועץ פנסיוני ובניגוד לסוכן פנסיה אשר מוכר מוצרי ביטוח, היועץ הפנסיוני נותן ייעוץ בלתי תלוי ואובייקטיבי לחלוטין.


כבר בשנת 2010 פרסם משרד האוצר כי כ 85% מהציבור בישראל משלם בגין כפילויות ביטוח.
רוב הציבור בישראל מתייחס למשכנתא בתור הוצאה משמעותית אך בעולם הביטוח מוציאים פי כמה בהשוואה להוצאת המשכנתא ומבלי להרגיש, רוב הציבור לא מודע לעובדה שבדיקה של יועץ פנסיוני אובייקטיבי ומקצועי יכולה לחסוך לו הרבה מאוד כסף.

אחת הטעויות הגדולות היא שאנשים נוטים לחשוב שכאשר הם משלמים למספר חברות ביטוח אז הם מבוטחים מספר פעמים אך למעשה הם מבוטחים רק פעם אחת והאבסורד הוא שכנראה אם היינו מבוטחים רק בפוליסה אחת היינו מקבלים את התגמול יותר מהר.
 

האירוע הכלכלי הכי משמעותי בחיים שלך הינו ההכרח לעבוד לאחר גיל הפרישה (לא מתוך בחירה). כדי להימנע מכך צריך לדעת איך להפסיק תשלומים מיותרים כגון ביטוחים לא נחוצים או כפולים ולהשקיע בנכסים כגון: תוכניות פנסיוניות, קופות גמל, השתלמות, נכסי מניבים, הטבות מס ועוד... עולם הביטוח מסובך ומורכב, סוכני הביטוח אינם יודעים לנתח חלק גדול מהמצבים, לנו יש מערכות מחשוב ותוכנות שיודעות לנתח צרכים ומצבים מורכבים, לבדוק תיקי ביטוח ולמנוע מהמבוטח לשלם על דברים שהביטוח לא מכסה, להוזיל תשלומים בתעריף יקר, לאתר כיסוי לא תקין או לא נחוץ, ועוד...

סל הבריאות משתנה, החוקים כל הזמן משתנים ולכן כדי להגיע לגיל הפנסיה עם מספיק כסף והכנסות אתם צריכים ליווי וייעוץ הוליסטי אובייקטיבי, אנחנו לא מוכרים מוצרי ביטוח ופנסיה אלא רק דואגים שתשדרגו את המצב הפיננסי שלכם וגם תהיו מוגנים. הסיסמא שלנו - מצילים אנשים וכסף!

קצת עובדות : מעל 88% מהישראלים הם בעלי ביטוחים פרטיים שונים בתחום החיים והבריאות, חלקם מבוטחים בביטוחים משלימים ומתוכם  כ־60% הם בעלי פוליסות מגופי ביטוח, נתון מעניין הינו כי בישראל התשלום הכפול הכפל לביטוחים הינו הגבוה במערב; רק תשלומי ביטוח הבריאות הפרטי הוכפלו בעשר שנים האחרונות והגיעו בשנה הקודמת למעל־10 מיליארד ש"ח.

 

דני טל מתארח בערוץ 10, תוכנית התחקירים עושות חשבון

תשלומים חודשיים גדולים אינם מבטיחים את ביטחון המשפחה או פנסיה מכובדת.

סניפים, מתי פתוח? ויצירת קשר

 

ערים : תל אביב, השרון, קיסריה, חיפה ובקרוב ירושלים

ימים א-ה : 9:00-17:00

טלפון ליצירת קשר : 072-2773215

רישיון ליועץ פנסיוני 

 

רישיון ליועץ פנסיוני

   

לא התייעצו בזמן ושילמו מיליון שקלים מיותרים

 

מרכוס וטובה זוג פנסיונרים שהתעורר אצלם החשד שהם משלמים על ביטוחים שהם לא צריכים

תחומי התמחות

 

ייעוץ פנסיוני לשכיר ולעצמאי ( גילאי 30-64 )

ייעוץ ביטוחי אישי ומשפחתי לרבות סדר בתיק הביטוח.

ייעוץ פנסיוני בקרנות פנסיה וביטוחי מנהלים.

תכנון פיננסי בהשקעות.

ליווי ויפקוח For life.

חוות דעת מומחה.

הרצאות בנושאי פנסה וביטוח.

 

טווחי מחירים :

חוות דעת יועץ פנסיוני ליחיד או בדיקת תשלומי ביטוח פרטי ליחיד
- 1,800-3,900 ש"ח

חוות דעת יועץ פנסיוני לזוג או בדיקת תשלומי ביטוח פרטי לזוג.
- 2,800-6,900 ש"ח

יועץ פנסיוני לפרישה לגימלאות
- 1,200-4,500 ש"ח