הובלות - מתייעצים, משווים וחוסכים

הובלות

מחפש חברת הובלות ?

ברוכים הבאים לאתר שירות 10. כאן תוכלו לבצע השוואת מחירים ולקבל הצעות מחיר מחברות הובלות מומלצות מכל חלקי הארץ.

השאירו את פרטיכם באתר ונציגי ייעוץ יחזרו אליכם בהקדם האפשרי עבור כל סוגי ההובלות.

הובלות בישראל

תחום ההובלות בישראל הוא אחד התחומים שבהם יש היצע עצום של בעלי מקצוע, לכל סוג הובלה אפשרי. ישנן חברות הובלות בישראל המתמחות בהובלות קטנות, העברת משרדים, הובלות רהיטים, הובלות מנוף הכוללות גם הובלות מבנים ועוד סוגים רבים ושונים.

עוד מאופיין תחום ההובלה הישראלי במובילים חובבנים רבים, המציעים שירותי הובלה זולים במיוחד, ללא ביטוח תכולה וללא מוסר עבודה ושירות.

כאשר אנו מחפשים חברת הובלות בשיראל, עלינו לברור את החברה הנכונה מתוך מגוון של מובילים. אם יש לנו המלצות מחברים או מבני משפחה מנוסים עדיף לסמוך על המלצה של בעל ניסיון.

אם לא, עלינו לבחור בחברה המתחייבת על מספר המובילים, שעת הובלה מוקדמת, וביטוח תכולה בסכום גבוה ונקוב. הצעת מחיר הניתנת בטלפון, ללא ביקור של נציג החברה בדירה היא אחד הסימנים המעידים על חוסר רצינות של חברת הובלות בישראל.


הובלות בבאר שבע

באר שבע, בירת הנגב, היא עיר של סטודנטים ושל תושבי קבע משכבות שונות באוכלוסייה הישראלית. העיר באר שבע מאופיינת בצמיחה שנתית קבועה, ומהווה אבן שואבת לרבים המבקשים להעתיק את מקום מגוריהם אל הנגב.

כמו ערים רבות בישראל, גם לבאר שבע חלקים עתיקים, המאופיינים בבנייה צפופה וישנה, העשויה להוות אתגר עבור המובילים.

חברת הובלות ותיקה, המתמחה בשירותי הובלות בבאר שבע, מכירה את העיר ותדע לתכנן מסלול נסיעה המביא בחשבון צירי תנועה מרכזיים, פקקי תנועה אפשריים, רחובות חד סטריים ועוד מגבלות העלולות לעכב את שירותי ההובלה.

עלינו לזכור כי אין חכם כבעל ניסיון, וגם כאן יש משמעות להכרות של עובדי חברת הובלות עם השטח שבו הם עובדים.


הובלות במרכז

מרכז הארץ, המאוכלס ביותר במדינת ישראל, משופע בחברות הובלה ובמובילים מקצועיים וחובבניים כאחד.

הביקושים הגבוהים לשירותי הובלה מביאים להיצע גדול של מובילים וחברות הובלה, ועלינו לדעת כיצד לבחור באופן מושכל. שירותי הובלות במרכז הארץ כוללים גם מעבר דירות, הובלות קטנות, הובלות משרדים ובעצם את כל שירותי ההובלה הקיימים.

הגורמים המשפיעים על הצעת המחיר שנקבל מחברת הובלות הם: המרחק בין היעדים, כמות תכולת הדירה והנגישות אל שתי הדירות. ככל שהמרחק גדול יותר, ככל שיש תכולה רבה יותר, וככל שהנגישות קשה יותר – כך יעלה מחיר ההובלה. חשוב מאוד לא לקבל הצעת מחיר טלפונית, אלא להתעקש על ביקור של נציג חברת הובלות בדירה, לשם הערכת התכולה והנגישות. רק כך נוכל למנוע הפתעות ביום ההובלה, ולקבל הצעת מחיר מדויקת ככל האפשר.


הובלות בתל אביב

העיר תל אביב, שבה גרה אוכלוסייה מרובת סטודנטים, צעירים ואוכלוסייה זמנית, משופעת בצורך לשירותי הובלה. אולם הובלות בתל אביב עשויות להיות משימה קשה לביצוע, עקב הבנייה המיושנת, צפיפות הבניינים וקשיי הגישה. גורם זה מתבטא בפועל בבניינים צפופים, המתנשאים לגובה של ארבע קומות, אך לא הותקנה בהם מעלית.

המובילים של דירות מסוג זה נדרשים לעבודה מאומצת יותר בעת ההעמסה והפריקה של תכולת הדירה. תופעה נוספת היא בניינים בעלי יותר מכניסה אחת, שלא כולן מאפשרות חנייה של משאית ההובלה בפתח הבניין. שירותי הובלה מסוג זה דורשים מספר רב יותר של מובילים, או שימוש בציוד עזר. חברה הובלות המתמחה בשירותי הובלות בתל אביב מכירה את כל הקשיים, ויודעת כיצד להיערך לקראתם.

 

הובלות בירושלים

ירושלים, אחת הערים הגדולות והמאוכלסות בישראל, עיר עתיקה וקדושה, היא אבן שואבת לאוכלוסייה מסוגים שונים.

חלקים גדולים של העיר נבנו לפני מאות שנים, ולא תוכננו למעבר משאיות כלל, ומשאיות הובלה בפרט. רחובות צרים במיוחד, תנועת כלי רכב כבדה, בניינים ללא מעליות הבנויים על צלע הר בהפרשי גובה קשים – כל אלו מקשים על עבודת המובילים.

הגורמים המיוחדים הללו דרושים עבודה של מובלים מקצועיים ומנוסים במיוחד במתן שירותי הובלות בירושלים. חברת הובלות שאינה מתמחה בעיר ירושלים תתקשה לספק את הפתרונות הקלים והמהירים לבעיות העבירות והנגישות הקיימות בעיר, ותהפוך את יום ההובלה לארוך ומתיש.

חברת הובלות, המעסיקה נהגים ומובילים המכירים את העיר ואת רחובותיה המיוחדים, תדע להעניק את מקסימום הכלים להתמודד עם נתוני הפתיחה המאתגרים של הובלות בירושלים, ולסיים את ההובלה במהירות, בקלות, ובמינימום כאבי ראש.


הובלות בצפון

צפון הארץ מאופיין בסוגים שונים של יישובים: כפריים, עירוניים, צפופי אוכלוסייה, דלילי אוכלוסייה, עתיקים מאוד וחדשים מאוד. שירותי הובלות בצפון הארץ כוללים בדרך כלל נסיעות ארוכות בין יעדים, גורם חשוב המשפיע על מחיר ההובלה. כאשר אנו מבקשים לקבל שירותי הובלה בצפון, עלינו לפנות אל חברת הובלות המכירה את האזור.

פקקי תנועה בצירים מרכזיים עשויים לשבש את התכנון של שעות ההובלה המשוערות, ולהאריך את זמן ההובלה כולה. זמן יקר המבוזבז בדרכים יכול היה להיות מנוצל, בעיקר בימים קריטיים של מעבר דירה. כאשר מבקשים הצעת מחיר לשירותי הובלות בצפון יש לוודא כי אכן החברה ממוקמת בצפון, ולא מצהירה על עצמה כחברת הובלות הפועלת בכל רחבי הארץ, וסביר להניח שאינה שולטת באזור הצפון.


הובלות בחיפה

חיפה היא העיר השלישית בגודלה בישראל, המשתרעת על הר הכרמל והוואדיות המקיפים אותו. העיר חיפה מתאפיינת בבנייה ישנה וחדשה, על צלע הר הכרמל, בהפרשי גבהים הניכרים לעתים באותו הבניין עצמו. צפיפות האוכלוסייה, תנאי השטח הכוללים לעתים רחובות צרים וחד סטריים, מערכות של מדרגות הדורשות עבודה מאומצת של מובילים – כל אלו יכולים ליצור תנאי עבודה קשים עבור המובילים.

אולם חברת הובלות, המתמחה במתן שירותי הובלות בחיפה יודעת כיצד להתמודד עם כל המכשולים העירוניים הללו. כאשר אנו מבקשים לקבל שירותי הובלות בחיפה, ההחלטה הנכונה ביותר היא לקבל שירותים אלו מחברה מקומית, שמעסיקה מובילים ונהגים השולטים שליטה מלאה ברזי העיר.

 

מחירון הובלות

מכיוון שמחיר הובלות לא מפורסם במחירון רשמי, קשה לשער מראש מה יהיה מחיר ההובלה. ישנם גורמים רבים המשפיעים על מחיר ההובלה: גודל הדירה ותכולתה, המרחק בין דירת המקור ודירת היעד, נגישות (בעיקר קשיי נגישות) ועוד פרמטרים.

משום כך לא ניתן לפרסם מחירון הובלות אחיד ורשמי, הקובע תעריפים אחידים. כדי להבין מהו המחיר הממוצע לקבלת שירותי הובלה, יש לפנות לכמה חברות הובלה, ולקבל כמה הצעות מחיר. יש לזכור כי חברת ההובלות הזולה ביותר אינה בהכרח המשתלמת ביותר.

יש להעדיף את החברה השולחת נציג אל הבית, לשם הערכת כמות התכולה ומורכבות העבודה ביום ההעברה. יש להבין אם אנו מעוניינים בשירותים נוספים על שירותי ההובלה: שירותי אריזה ופריקה חומרי אריזה, שירותי סידור הדירה החדשה, הרכבת רהיטים ועוד. מצד אחד שירותים נוספים עשויים לעלות יותר, ומצד שני החיסכון בזמן הוא גדול – לכל משפחה שיקולים משלה.


קופסא על הראש

מעבר הוא כמעט תמיד מסיבות משמחות. בין אם מדובר במעבר לדירה חדשה או לעסק חדש, אין ספק כי המעבר הוא סוף אך גם התחלה חדשה ותקווה חדשה. אבל ההתחלה החדשה מתחילה ממקום בעייתי של לחץ, ניסיון להספיק בלוח הזמנים הצפוף לארוז, לקטלג, לעבור, לפרוק ולסדר ועוד להמשיך ולתפקד עם חיי יום יום פעילים- בין אם מדובר על חיי הבית או חיי העסק. אין פלא כי בפסיכולוגיה נחשב מעבר הדירה לאחד מהמשברים המובילים בחיי הנורמה המשפחתיים. כדי לעבור את התקופה המאתגרת, עליכם קודם כל לדאוג לחברת הובלות אמינה ואיכותית. כל השאר, אחר כך.


מקטן ועד גדול

עובדה פשוטה היא בנוגע אל העברת דירה או משרד- ככל שאתה גדול יותר, כן המעבר מסורבל יותר. אין ספק כלל כי הזמנת הובלה לסטודנט שכל רכושו נכנס בטנדר ולא כולל ריהוט יהיה פשוט, זול ומהיר הרבה יותר מאשר מעבר של משפחה בת שש נפשות פלוס כלב וחתול, שרכושם יצטרך לא רק משאיות הובלה אלא לעיתים גם מנוף להוצאת ריהוט ומוצרי חשמל דרך חלונות ועוד ציוד נלווה. מובן שבמקרה האחרון המחיר יאמיר וגם ההובלה עצמה תהיה כרוכה ביותר זמן הכנה, יותר סטרס לכולם ויותר זמן התארגנות לאחר מעשה. המשותף לשני המקרים, הוא הנזק העצום שיגרם אם תבחרו ללכת עם חברת הובלות לא מקצועית.


שלי ושלי

הובלות סטודנטים או הובלות קטנות כוללות גם הן רכוש יקר ללב או כיס האדם שמעביר אותו. אי אפשר לטעון כי רכושו של הסטודנט חשוב לו פחות מזה של המשפחה מרובת הילדים. למי שמתקשה להבין את ההשוואה, רק חשבו על סטודנט המעביר את כל חומרי הקריאה שלו למבחנים, בהם השקיע את שלוש או ארבע השנים האחרונות מחייו הולכים לאיבוד בגלל בעיתיות בהובלה. לכן, בכל מקרה, בין אם מדובר על הובלות מאסיביות או הובלות פריטים בודדים- כדאי להתעסק עם בעלי מקצוע בלבד. לרב חברות ההובלה יש ביטוח מקיף למקרה שמשהו קורה עם הציוד שלכם וכך אתם מוגנים לפחות מבחינת הנזק הכלכלי. בנוסף, הובלות קטנות או סטודנטים לעיתים נהנים ממחירים אטרקטיביים גם בחברות המוכרות, כך שאין צורך לחסוך על המקצוענים לפני בדיקה מעמיקה של המחירים.


עוד דרגה

מובן שהחשיבות בהזמנת שירותי הובלה מקצועיים חשובה לכולם, אך היא חשובה לאין ערוך כאשר מדובר על העברת משרדים. בין אם גדלתם או קטנתם, אתם מתכננים להעביר את העסק שלכם לעיר, רחוב או אפילו מדינה אחרת ע"י שילוח בינלאומי, הובלה ימית או אווירית- אתם חייבים במקצוענים. במקרה של העברת משרד, מדובר על הובלה שונה בתכלית מאשר הובלות דירות רגילה. מומחים להובלת משרדים ידעו להדריך אתכם בתכנון ההובלה, כך שתפסידו מינימום זמן ותשביתו את העסק מה שפחות. כך תוכלו להימנע מנזקים ללקוחות שלכם, לעובדים שלכם וכמובן- למצב התקציבי בחברה שלכם. הובלת משרדים גם תדאג לספק לכם אריזה לציוד רגיש כגון מכשור חשמלי משרדי ולתת לכם ביטוח מקיף עבור כל התכולה שהם מעבירים.


משם לכאן

אם רכשתם דבר מה בחו"ל ואתם מעוניינים להוביל אותו אליכם אל הבית, כדאי מאוד שתבדקו אפשרויות שינוע בתוך המדינה ולא כחלק מחבילת ההובלה ויבוא של הרכישה. כך תוכלו לחסוך כסף וזמן רב. במקרים כאלה, בין אם מדובר על הובלות רהיטים, הובלת פסנתרים, הובלת קטנועים, הובלת רכבים או הובלת חבילות קטנות יותר, עליכם לדבוק בחברה אמינה בעלת סניפים או קשרים בין לאומיים (עדיף כזו שתהיה אחראית על כל תהליך היבוא ולא רק השינוע הסופי) או לפחות כזו שמומחית בשינוע סחורה מהסוג שהזמנתם.


להעביר הכל

בחלק מהמקרים, בעיקר כאשר מדובר על צימרים ומבני בנייה קלה, אפשר להעביר את הבית שלכם בשלמותו. אם יצא מזלכם וקניתם שטח שאתם מעוניינים להעביר אליו את בתכם, אתם יכולים לבדוק אם הדבר מתאפשר מבחינת המבנה. ברגע שיש לכם אור ירוק, עליכם למצוא חברת הובלות המומחית במתן שירותי הובלות מבנים. הציוד של חברות הובלת בתי קרקע כאלה שונה מאד מציוד של חברות הובלה אחרות, לכן, אל תתפתו להצעות של מי שאינם מומחים בדיוק בנישה זו של הפירוק. חברות כאלה יציעו לכם לעיתים גם שירותי אריזה, אחסנה ופריקה של תכולת הבית ואפילו הובלות בקירור, באם תצטרכו כזו.


כמה עולה הובלות?

טווחי מחירים עבור שירותי הובלות

הובלות קטנות – 500-2,500 ש"ח

הובלות סטודנטים – 500-2,000 ש"ח

הובלות פריטים בודדים – 500-1,500 ש"ח

הובלות מנוף – 250-500 ש"ח לשעה

העברת משרדים קטנים – 500-2,500 ש"ח (תלוי מיקום)

העברת משרדים גדולים – 1,500-5,000 ש"ח (תלוי מיקום וציוד)

הובלת פסנתרים – 1,000-3,000 ש"ח (תלוי במעלית ומיקום)

הובלת רהיטים – 500-2,500 ש"ח (תלוי במיקום, מספר רהיטים וגודל)

העברת דירה – 1,500-5,000 ש"ח (תלוי מיקום ופריטי ריהוט)

ט.ל.ח

 

עדכונים אחרונים
אתר שירות 10
נותן לך מחיר 10!
מלאו טופס בקשה להצעת מחיר וקבלו תוך דקות עד 3 הצעות מחיר מבעלי מקצוע מומלצים