טיפולי שיניים - מתייעצים, משווים וחוסכים

טיפולי שיניים לילדים

מחפש טיפולי שיניים לילדים ?

ברוכים הבאים לאתר שירות 10. כאן תוכלו לבצע השוואת מחירים ולקבל הצעות מחיר ממרפאות שיניים מובילים מכל חלקי הארץ.

השאירו את פרטיכם באתר ונציגי ייעוץ יחזרו אליכם בהקדם האפשרי עבור טיפולי שיניים לילדים.

מתן טיפולי שיניים הטוב ביותר עבור ילדיך

מה יותר יפה חיוך של ילד! לראות את הילד שלך מאושר ומחייך יכול לגרום לך לשכוח מכל הדאגות שלך. אבל כדי לשמור על השיניים של הילד שלך בריאים, אתה חייב לשמור על היגיינה טובה. על היגיינה נכונה לא קשה לשמור, פשוט צריך להיות מיושמים באופן קבוע החל מגיל צעיר מאוד.

להורים תפקיד חשוב מאוד בשמירה על בריאות השיניים של ילדיהם, מכיוון שילד לא יכול לטפל בשיניים שלו לבדו בגילו הצעיר מאוד. מניעת עששת ובעיות שיניים אחרות מתחילה בבית.

כיום, רוב ההורים מיודעים היטב ובטוחים כי ילדיהם מצחצחים את שיניהם בכל יום. יחד עם זאת על מנת למשור על בריאות טובה יש לעשות מעבר לצחצוח שיניים בבוקר ובלילה לפני השינה. מאמר זה מסכם כמה טיפים שחשוב לזכור.


הימנעות מסוכר

כולנו יודעים כי סוכר מזיק לשיניים, אבל למה? מזון מתוק ומשקאות מתוקים מעורבבים יחד עם חיידקים שכבר נמצאים בפה. החיידקים הללו, מעקלים את הסוכר ויוצרים חומצה התוקפת את השיניים. כאשר התהליך הזה מתחיל, יש התפתחות בלתי נמנעת של עששת שיניים.

הסוכר נמצא כמעט בכל מזון, גם בחלב. סוכר מזוקק גורם לנזק הגדול ביותר על השיניים. זה כולל סוכריות, שוקולד, עוגיות, מיצי פירות. עליך להימנע בעיקר ממשקאות קלים כי הם לא רק מאוד מתוקים, אלא גם מאוד חומצתיים, והם יפגעו בשיניי ילדיכם מהר מאוד.

סוכרים שגורמים פחות נזק הם סוכרים טבעיים הנמצאים בפירות וירקות. בגלל זה הם פירות מומלץ לאכול בתור חטיף אם הילד שלך לא יכול לצחצח את שיניו מיד לאחר הארוחה. כמובן שגם אחרי שאוכלים פרי צריך הילד צריך לנקות את שיניו בהקדם האפשרי.

אין לבלבל פירות במיצי פירות, אשר מכילים הרבה יותר סוכר. עבור ילד שיש לו שיניים מספיק כדי לאכול, הנוזל הטוב ביותר שיש עבורו כאשר הוא צמא הוא פשוט מים.


ניקוי שיניים

יש להתחיל לנקות את הפה של התינוק שלך אפילו לפני שצמחו לו שיניים, זאת על מנת לו שיתרגל להיגיינת הפה. בשנים הראשונות של ילדך יש לעזור לו בצחצוח השיניים מכיוון שאינו יכול לעשות זאת לבדו.

מתי ילדך יוכל לצחצח את שיניו בעצמו? עצה אחת: אם הילד שלך יכול לכתוב את השם שלו עם עיפרון, יש לו מספיק מיומנות כדי להשתמש במברשת שיניים. מאותו זמן, ניתן לתת לילד שלך לצחצח שיניים לבד, יחד עם זאת חייב לפקח עליו עד גיל 6 או 7 שנים.


ביקור אצל רופא שיניים לילדים

מומלץ להתייעץ עם רופא שיניים שישה חודשים לאחר ההתפרצות של השן הראשונה בפה של ילדך. יחד עם זאת, ישנם עמותות אשר ממליצות לערוך ביקור ראשון אצל רופא שיניים לילדים בגיל שנתיים. ככל שההכרות הראשונית עם רופא שיניים לילדים היא בגיל יותר צעיר כך הילד יתרגל לסביבה ולא יפתח פוביה מרופא שיניים. במהלך הביקור הראשון, רופא השיניים יבדוק את מצב השיניים, החניכיים, ואם השיניים צומחות באופן רגיל. אם יש חורים, ניתן לטפל בהם במהרה לפני שהם יגרמו לבעיות חמורות יותר.


מניעת עששת בגיל הרך

עששת בגיל הרך נגרמת בעיקר בשל העובדה שהרבה תינוקות נרדמים עם הבקבוק שלהם אשר מכיל בתוכו נוזל מתוק. ברגע שלתינוק מתחילים לצמוח שיניים, הוא רגיש לחורים. חלב אם, חלב פרה, ומיצי פירות מכילים סוכר אשר עלול להזיק. אסור לתת לתינוקך להירדם עם בקבוק בפה אשר מכיל חומר שאינו פשוט מים.


כמה עולה טיפולי שיניים לילדים?

פנקטומי, טיפולי שיניים לילדים
מחיר – 1,500-1,600 ש"ח

טיפולי שיניים + הרדמה מלאה לילדים
מחיר – 2,000-2,300 ש"ח

ט.ל.ח

 

עדכונים אחרונים
אתר שירות 10
נותן לך מחיר 10!
מלאו טופס בקשה להצעת מחיר וקבלו תוך דקות עד 3 הצעות מחיר מבעלי מקצוע מומלצים