יבוא מסין - מתייעצים, משווים וחוסכים

יבוא מסין

מחפש חברת יבוא מסין ?

ברוכים הבאים לאתר שירות 10. כאן תוכלו לבצע השוואת מחירים ולקבל הצעות מחיר מחברות מומלצות אשר מספקות שירותי יבוא מסין מכל חלקי הארץ.

השאירו את פרטיכם באתר ונציגי ייעוץ יחזרו אליכם בהקדם האפשרי עבור יבוא מסין.

יבוא מסין – מליון סינים לא טועים

לכל מביני היבוא ברור זה זמן רב כי אין להתחרות בסין בכל הנוגע לסחורה זולה, זמינה ולעתים אף איכותית. סין, כיאה למדינה שאוכלוסייתה מהווה כרבע מאוכלוסיית העולם, מייצרת כמויות בלתי נתפסות של כמעט הכל. אם כך, אין שום הפתעה כי חלק גדול מאותם תוצרים פונים לשוק היצוא העולמי ומגיעים בסופו של דבר גם אל הצרכן הישראלי.


נעים לעשות אתך עסקים

אחד היתרונות הגדולים של יבוא מסין, הוא העיסוק עם הסינים. לרב מדובר על אנשים מנומסים, שקטים וחרוצים יותר ממה שאנחנו רגילים. בעל חנות אופנה המעוניין להקים את מפעלו בסין, ייהנה בדרך כלל מעובדים נאמנים, שלא מרבים להתלונן. גם תהליך יבוא מסין הוא יחסית ידידותי לאיש העסקים הישראלי- הרגיל כל כך לבעיות ביורוקרטיה שונות ומשונות במדינתו.

אין אומר הדבר כי יבוא מסין פרוץ, אלא דווקא ההפך- מדובר על משהו מסודר וקל לארגון (יחסית לעולם היבוא), ללא ביורוקרטיה אין סופית שמאפיינת יבוא ממדינות אחדות אחרות.


כח עבודה זול

מבלי לזלזל באיכות העבודה (על אף שלעתים די קרובות כן מדובר בסחורה איכותית פחות) כאשר מדברים על יצור בסין מדובר על עשרות אלפים, אם לא מאות, של ידיים עובדות- במחירים שנחשבים למצחיקים במדינות המערב.

סין אינה המדינה היחידה המציעה כח עבודה זול, אחריה הלכו גם הודו ומדינות מרובות אוכלוסין אחרות. אך סין היא בהחלט היצאנית הגדולה של כל מה שקשור בייצור גולמי, לא מקצועי, או בשפת הרחוב "פיצ'יפקעס" למינהו.


מה מייבאים?

מסין אפשר לייבא מספר רב של דברים, החל מיבוא מוצרים מוגמרים כגון יבוא תיקים מבד או יבוא צעצועים ועד ליבוא פיצ'יפקעס של ממש: יבוא מתנות, יבוא קוסמטיקה או יבוא תכשיטים. כמו בכל מקום, גם בסין מחולקת הסחורה על פי מדרג איכות, כך שאפשר לייבא דברים איכותיים יותר או פחות והמחיר יהיה בהתאם כמובן.

דוגמא לדברי איכות מצויה באגף הריהוט. מפעם לפעם נערכות תערוכות בסין עבור יבואנים, בהן מוצגת סחורה בשלל איכויות. בתערוכות אפשר למצוא מידע שימוש על יבוא כלי עבודה, יבוא עץ לריהוט ובנייה ואפילו יבוא רהיטים מוגמרים.


כמה עולה יבוא מסין?

ייבוא מכולה בגודל 20 רגל – 1,500-1,700 $

יבוא מכולה בגודל 40 רגל – 2,700-2,900 $


שילוח מסין

שילוח מכולה בגודל 20 רגל – 1,500-1,700 $

יבוא מכולה בגודל 40 רגל – 2,700-2,900 $

יבוא מכולה בגודל 40 רגל –  2,800-2,900 $


הובלה ימית לסין

הובלה ימית לסין במכולה 20/40 רגל – 1,200-3,000 $

הובלה ימית לסין עד 1 טון (1,000 ק"ג) – 1,000-2,300 $


הובלה אווירית לסין

הובלה אווירית לסין עד 1 קוב – 1,300-2,000 $


איתור עסקים בסין

איתור מוצרים או סחורות – 150-180 $

טיפול בשחרור סחורה ממכס – 250-350 $

ט.ל.ח