צור קשר עם ד"ר טטיאנה

כמה יופי להזריק לך

רגע לפני שאת מזריקה...

 

ראיון אישי עם ד"ר טטיאנה זייגר

ד"ר זייגר טטיאנה

 

"תראי" אני מתחילה באי-נוחות "את יקרה מידי.. כבר שמעתי הצעות הרבה יותר אטרקטיביות!" 

 

"אני מאמינה שתמיד תשמעי הצעות כאלו ובכל תחום"

פניי השואלות עודדו אותה להמשיך:

"הבגדים שאת לובשת - האם הם הכי זולים?"

"ברור שלא!" אני אומרת


"אני מבינה גם למה" היא מחייכת וממשיכה "אותו הדבר לגבי ההצעות בטיפולים אסתטיים. התחום הזה לא חף ממניפולציות עסקיות הן מבחינת השימוש בסוגי החומרים והן בהזרקתם לאזורים שונים".


״לא נראה לי שאני יורדת לסוף דעתך״ אמרתי.


״אתן לך דוגמא מאוד פשוטה:

לכל איזור בפנים מתאים סוג אחר של חומצה היאלורונית, לדוגמא: לעיבוי השפתיים יש חומר ספציפי שהוא עדין, למילוי נפח באיזור הלחיים החומר מוצק ומרוכז יותר. כל סוג של חומר יש לו עלות מסוימת. מאחר ועדיין אין הסדרה של כל נושא הטיפול בתחום האסתטי, השטח האפור מנוצל באופן לא תמיד חיובי ויש דרכים עקלקלות למטפלים לא הגונים להוזיל עלויות: למשל להזריק חומר שהוא זול יותר (מדובר בחומרים שאינם מאושרים על ידי משרד הבריאות). לעיתים, אותם השרלטנים עלולים להזריק חומר שאינו מתאים לאיזור (למשל חומר בעל סמיכות דלילה יותר מהנדרש במקום הספציפי) במקרה כזה, יש להם אפשרות להוזיל עלויות.

אני לא מבינה עד הסוף ״מה משמעויות של פעולות אלו מבחינתי כלקוחה?״ אני מסתקרנת

 

״המשמעות היא, שתצטרכי לעבור את התהליך שוב מהר יותר, כי החומצה ההיאלורונית תיספג במהירות רבה יותר בגוף״ היא ממשיכה ״זה אומר שתצטרכי בקרוב לבצע הזרקות נוספות אחרי שמונה חודשים במקום אחרי שנה וחצי למשל. בחשבון פשוט זה אומר שהזול יוצא יקר. יש גם דקירה כפולה ואז זה גם כרוך בכאב מיותר וזה במקרה הטוב שבו המטפל יודע לבצע הזרקה מדויקת. במקרה הרע, בו המטפל אינו מיומן במלאכת ההזרקה, יהיה חשש לחוסר סימטריה או לשטפי-דם מרובים אשר יכריחו אותך להידקר פעמים רבות יותר ולהסתגר בבית או להסתובב עם מייק-אפ. האם זה שווה את הסבל ואת הכסף?

 


יש הרבה שעוסקים בתחום ההזרקות, מי הם המקצוענים?

 

מקצוענות היא חוסר פשרה במוצר ובשירות ללקוח. אני מקפידה על התעדכנות במידע עכשווי בתחום האסתטי ומחקרים בנושא זה יוצאים חדשות לבקרים. הדבר מצריך ממני לצאת להשתלמויות בארץ ובחו״ל וזה כרוך בהוצאות. לאחרונה, לפני כשלושה חודשים הייתי בהשתלמות בינלאומית במונקו ולפני כחודש עברתי השתלמות נוספת בארץ. כל החומרים בהם אני משתמשת הם מאושרים על ידי משרד הבריאות, זה עניין חשוב לא פחות, כי משמעות הדבר - שיש אחריות על החומר המוזרק לגופך, עם זאת הדבר מייקר את החומרים. עלותם של חומרים מאושרים יקרים יותר מחומרים זולים ללא אישור משרד הבריאות. תפקידי הוא לטפל באופן המקצועי ביותר, לתת ללקוחות שלי את הטוב ביותר והטוב ביותר הוא יקר יותר.


אני גם פעילה כרופאה מן המניין בבית החולים, מה שעל בסיס יומי מחזק אצלי את המיומנויות הקיימות אצלי. כמו כן הטכניקה בה אני מזריקה היא ייחודית וכזאת המורידה את המתח ואת אי-הנוחות מהמטופלות שלי. יש לי סבלנות רבה ואני עושה הכל שהן ירגישו בטוחות ובנוח. ברור לי הלחץ לאחר הטיפול ולכן לעולם איני עסוקה מידי לשאלות או פניות. היחס ללקוחות והדאגה לשלומן מבחינתי הינו הדבר החשוב ביותר ומסתבר שהדבר לא טריוויאלי ולא קורה אצל כל רופא מטפל."

"טוב" אני מחייכת "תעשי קצת הנחה בסדר?"

כמה הפנים שלך שוות?

 

אין ספק כי הפנים הן אחד מהנכסים שהיום כבר ניתן לפסל ולהוציא את המיטב ממנו באמצעים המתקדמים של הרפואה האסתטית. עם זאת, שאלת בחירת הרופא אותו נבחר תמיד כרוכה בספקות. אני כאן כדי לסייע לך להגיע להחלטה הכי טובה שתוכלי לקבל עבור עצמך ועבור הנכס החשוב שלך – פנייך.

העיסוק ביופי הוא עיסוק עתיק יומין לפחות כזמנה של האנושות. התחום האסתטי כענף התפתח ביתר שאת בין היתר בעקבות מחקרים מדעיים אשר בדקו את השלכותיו הפסיכולוגיות של שביעות הרצון העצמית על התנהגותם של בני-האדם. לא קשה לנחש את התוצאות המחקר בנוגע ליופי..

יש נטייה להחשיב יופי לסימטריה בפנים, ככל שהאיזון בין שני חלקי הפנים הינו משמעותי יותר, כך היופי גדול יותר. קריטריונים נוספים כגון: עור מטופח המקרין חיוניות, שפתיים מלאות, לחיים גבוהות וגזרה חטובה מעידים באופן תת-מודע, ברוב המקרים, על בריאות תקינה.

 

 

אנשים הנחשבים ליפים חשופים יותר למחמאות ומקובלים יותר בחברה. אין זה סוד, שאדם המרוצה מעצמו וממראהו חש בטחון עצמי גבוה יותר, וכאשר אדם מרוצה, הדבר ניכר בפניו וגם בהתנהגותו המוקרנת החוצה דרך מבט ומחוות הגוף.

 

 

מדובר על גלגל תגובות פסיכולוגי התומך ביצירת דימוי עצמי גבוה, מאחר ויחסם של הסובבים אל אדם עם ביטחון עצמי הוא בדרך כלל יחס מעורר אמון והקשבה.

תרומתה של תרבות הצריכה באמצעי התקשורת השונים כמו באינטרנט, הפרסומות בטלוויזיה והקריאה במגזינים הם נדבך משמעותי בעידוד האנשים לטפח את עצמם, להצעיר ולשמר את צעירותם באמצעים הקיימים היום.

ממצאים מדעיים בתחום הגרונטולוגיה מאשרים כי החידושים ברפואה משפרים את סיכוייו של האדם להגיע לגיל מבוגר ואף להאט את תהליך ההזדקנות. אם גיל התמותה מתרחק מה שנותר, הוא ליהנות מאורך חיים בריא ומיתרונות החידושים האסתטיים הבאים לידי ביטוי בטיפוח והדגשת היופי המסייע למציאת זוגיות מספקת ולרומנטיקה בכל גיל.

לפני שעושים ניתוח אסתטי כדאי לבדוק אם אפשר להגיע לתוצאה דומה באמצעות טיפולי אסתטיקה בלבד.

 

מגוון בעיות עלולות לקרות עקב ניתוחים אסתטיים כגון: הגלדה בעייתית, צלקות מכוערות, סיבוכים בניתוח וכו', זו הסיבה כי נוטים לדחות פעולות כירורגיות כל כמה זמן שרק אפשר. כיום ישנם אמצעים מצוינים המאפשרים קבלת תוצאות של מיצוק העור, מראה רענן ופיתרון של בעיות חוסר-סימטריות בפנים באמצעות פעולות לוקאליות ובאילחוש, אפילו לא בהרדמה מקומית, למשל: דרך טיפולי מזותרפיה, הזרקה של חומצה היאלורונית מקומית (בדרגות סמיכות שונות לאיזורים ספציפיים), בוטוקס וחוטים.

 

לא משנה אצל מי עושים טיפול אסתטי, קבלו כמה עצות מהד"ר

 

להלן כללי אצבע שעלייך לזכור טרם בחירת הרופא המטפל שלך:


הפרופיל המקצועי של הרופא האסתטי:

כל טיפול אסתטי הכרוך בהזרקה הינו הליך רפואי לכל דבר. אין זה משנה, אם איננו כרוך כמעט בתופעות לוואי או בסיכונים גבוהים. אי לכך, יש לבחון את הסטנדרטים הרפואיים של המטפל כגון: האם הוא חבר באגודה מקצועית? האם הוא משתמש בחומרים המאושרים על ידי משרד הבריאות? מהו תחום ההתמחות של הרופא? מהן ההכשרות שהרופא עבר?

יש לקחת בחשבון כי רופא מקצועי מזריק במינון נכון ובדקירות מדוייקות, הדבר חוסך זמן, יש הרבה פחות טראומה לעור הפנים, פחות סיכוי לשטפי-דם. עבודה נכונה מצריכה פחות חומר, הכרוך בעלות נוספת.

 

 

רופא אסתטי יקר או רופא אסתטי זול?


שאלת התקציב היא חשובה מאחר וכולנו שואפים להוציא כמה שפחות, ואם כבר יש הוצאה, אזי לפחות לשלם סכום שנראה כי נכון לשלמו. לפני קביעת-פגישה עם הרופא, יש לבדוק מהם המחירים עבור פגישה והטיפולים. המחיר לא בהכרח מהווה הוכחה למקצועיות הרופא, אולם מחירים נמוכים מאוד ביחס למחיר השוק צריכים להדליק נורה אדומה בנוגע לאיכות הטיפול ו/או לחומרים בהם הוא משתמש. אסור לשכוח, אין מתנות חינם!

אם רופא אסתטי מבקש מחיר גבוה לטיפול, אפשר לוודא איתו מדוע הוא דורש את המחיר הזה. בדרך כלל, רופאים המבקשים מחיר גבוה עובדים עם מוצרים הנחשבים לטובים, הם ייגבו את ההזרקה בחומרים המאושרים על ידי משרד הבריאות הישראלי. אין לזלזל בטכניקת-העבודה של הרופא המטפל: טכניקות שונות בהזרקה עצמה יכולות לסייע למטופל להרגיש נינוחות ופחות כאב בהליך, והכי חשוב הוא רמת המודעות של הרופא לחלק האסתטי - דיוק ההזרקה כך שמינון החומר יוזרק למקום הנכון ולשביעות רצונו של המטופל. נשמע קל אך מדובר בפעולה מורכבת הדורשת הבנה בסוגי העור השונים והתגובות העלולות להופיע לאחר ההזרקה. אם מדובר ברופא, אשר תחום התמחותו אינה רפואת-העור, אזי נדרשת השתלמות, ניסיון והבנה בתחום הדרמטולוגי.

תחום האסתטיקה הוא אחד הענפים המתפתחים ביותר לכן חומרים איכותיים (היוצאים אחרי ניסויים והמקבלים אישור רפואי מטעם משרד הבריאות הישראלי) הם יקרים יותר באופן משמעותי מהחומרים הנפוצים בשוק. רופא אסתטי המכבד את עצמו ואת מעמדו לעולם לא יסתכן בשימוש בחומרים אשר אינם מתאימים לאיזורים השונים של הפנים, ואף ידאג להסביר ללקוח את המשמעות בשימוש בחומרים השונים הן מבחינת ההרכב והן מבחינת משך הזמן שהחומר יחזיק באיזור ההזרקה.

 

לא תמיד מה שיקר הוא טוב, אך מה שזול בדרך כלל לא מעיד על איכות גבוהה.

ההנאה הכי גדולה שלי היא לראות אישה שלא רק נראית יפה אלא מרגישה יפה

 

כל אישה היא יפה. רצוי ומותר לה להבליט את יתרונותיה וליהנות ממחמאות

 

ד"ר זייגר מאמינה כי יש משמעות גדולה לטיפול רגוע ולתחושת נעימות של המטופל. חשוב לה שתפקידו את הדבר היקר ביותר שלכם בידיה מתוך תחושת בטחון מלאה, לא רק בשל שנות הוותק והנסיון הרב שלה, אלא גם בשל גישתה ומיומנותה המקצועית. לכן בכל שלב היא מסבירה בסבלנות על הטיפולים הדרמטולוגיים ומשתמשת בטכניקות חדשניות ובמיטב החומרים.

"תחום האסתטיקה" היא מסבירה "הוא אחד מהתחומים המפותחים ועם זאת, נמצא בעיצומם של מחקרים והתחדשות מתמדת".

גופנו נתון לחסדיו של הזמן, האקלים הים-תיכוני, המטען הגנטי אותו אנו נושאים, נזקים סביבתיים ולפוטואייג'ינג (מגע עם קרני השמש, עשן, עישון ועוד). כל אלו מאיצים הזדקנות. מאחר ועורנו הוא בעל השטח הגדול והחשוף ביותר בגופינו, אנו רואים את השינויים החלים במראה הכללי בצורה מהירה וברורה יותר.

ככל שעובר הזמן, גדלה המודעות לשמירה על הבריאות הן מבחינת המזון, השתייה והפעילות הגופנית, אך למרות כל זאת, עדיין לא ניתן לעצור את הזמן וכפועל יוצא מזה גם את ההזדקנות ולכן, הטיפולים האסתטיים מאפשרים לנו להצעיר את המראה שלנו ולתת לנו הרגשה טובה יותר. אחת מהדרכים הטובות ביותר לכך היא המזוטרפיה. ד"ר זייגר מזינה את העור ברכיבים חיוניים וטבעיים על ידי זריקות קטנטנות בשכבה אמצעית של העור. הזריקות מכילות חומרים פעילים של חומצה היאלורונית, אשר מחדשת ומרעננת את העור, הקימטוטים הזעירים נעלמים ומתקבל מראה זוהר ובריא.

ד"ר זייגר הינה מהמובילים בארץ בתחום רפואה אסתטית ומזותרפיה. בעלת ותק, ידע ונסיון של שנים רבות בתחום, עוברת השתלמויות על בסיס קבוע בארץ ובחו"ל ועובדת כרופאה מן המניין. תחומי הטיפול שלה מתמקדים בטיפול מזותרפיה להצערת העור וחידושו, בפיסול הפנים דרך עיבוי השפתיים, הגדשת עצמות הלחיים, מילוי נפח בקמטים שבזווית-הפה, הצוואר, הידיים, החלקת קמטי-הבעה בין הגבות ובצידי העיניים (קמטי-שמש). בשל החידושים הרבים בתחום מידי שנה ד"ר זייגר מתמחה בעקביות בתחומים נוספים הנוגעים לרפואה האסתטית ולכן מומלץ לברר טלפונית עם ד"ר זייגר על פתרונות חדשניים הנוגעים לשאלות בתחום האסתטיקה. 

לפני ואחרי הטיפולים

 

 

הצערת עור הפנים

הצערת עור הפנים

 

העלמת קמטים במצח

העלמת קמטים במצח

 

מתיחת צוואר עם חוטים ללא ניתוח

מתיחת צוואר ללא ניתוח

 

מילוי קמטים מסביב לעיניים

מילוי קמטים מסביב לעיניים

 

צפייה בתעודות והשתלמויות

לקוחות ממליצים וידאו

מילוי קמטים בחומצה היאלורונית

 

אנשים רבים שואפים להיראות צעירים ומטופחים, ללא קמטים או כתמים בעור הפנים. אך השנים עושות את שלהם וביום בהיר אחד מגלים שיש להם לא קמט אחד ולא שני קמטים אלא הרבה קמטים וקשה להשלים עם זה. כיום יש אינספור פתרונות מלאכותיים לצד פתרונות טבעיים למילוי קמטים בצורה טבעית למראה צעיר ורענן.

 

 

לצפייה בהמלצות וידאו נוספות

סניפים ושעות פעילות

 

סניף הרצליה, קליניקה בוטיק

רמת ים 93

ראשון וחמישי, 16:00-20:00

_____________________________

סניף נתניה

קניון אגמים, רחוב אגם כנרת 6 קומה 3.

שני, רביעי, 10:00-13:00 , 16:00:17:00

יום שישי, 10:00-13:00 בהזמנה מראש.

________________________

 

שירות VIP - בתוספת תשלום אני מגיעה עד לבית הלקוחות, השירות ניתן בנתניה והסביבה עד רדיוס של 30 ק"מ, בתיאום מראש ועל בסיס זמן פנוי.

ד"ר זייגר עובדת גם כרופאה בחדר ניתוח, הרצליה מדיקל סנטר: רחוב רמת ים 7 הרצליה פיתוח

 

טלפון לייעוץ : 072-2773202

מחירון ד"ר טטיאנה זייגר
הצעה
מחיר
Prp plasmolifting פנים או צוואר
₪1,500-3,000
איזור בוטוקס
₪500
טיפול אחד של חוטים למתיחת פנים
₪5,000-8,000
רדיאס 1.5 מ"ל
₪3,000
חומצה היאלורונית מזרק 1 מ"ל
Juvederm, Stylage, Princess , Amalian
₪1,200-1,800
מזותרפיה פנים או צוואר באמצעות חומצה היאלורונית
₪1,000-1,500