עיצוב פנים - מתייעצים, משווים וחוסכים

מעצב פנים

מחפש מעצב פנים ?

ברוכים הבאים לאתר שירות 10. כאן תוכלו לבצע השוואת מחירים ולקבל הצעות מחיר ממעצבי פנים מומלצים מכל חלקי הארץ.

השאירו את פרטיכם באתר ונציגי ייעוץ יחזרו אליכם בהקדם האפשרי עבור עיצוב פנים.

טיפים עבור עיצוב חדרי ילדים

לפני שנולד לך ילד, אתה נורא שכלתן. אתה יודע שעיצוב של חדר לילד הוא עניין למקסימום 5 שנים ואח"כ יש כבר צורך בשינוי ראשון. כעבור 5 שנים נוספות, החדר התינוקי כבר ממש לא יתאים ויהיה צורך בעיצוב כולל חדש לגמרי- אז למה לא פשוט לקנות ולרהט את החדר "כמו של גדולים"? נכון, מדובר על חסכון אדיר. אבל אז נולד לך ילד. אתה כולך מתמוגג ממנו ומתחשק לך להכניס לחדר את כל הצבעים והפרצופים השמחים האפשריים- כדי שיהיה לו הכל. אז איך עושים עיצוב חדרי ילדים בחסכונות ועדיין חוגגים את הינקות?


עיצוב קלאסי

קודם כל, גם הפמיניסטיות שבנינו יסכימו שכאשר נולדים ילדים פתאום הצבעים הרכים עושים לנו טוב. אז גם אם התרחקת כל חייך מוורוד, לקטנה שלך מגיע כמה פריטים וורודים ומקסימים. מעבר לריהוט חובה כמו מיטה ושידת החתלה, אין צורך להשקיע בריהוט "תינוקי" ואת הקירות אפשר בהחלט לצבוע בצבע נייטרלי, שיתאים גם כשתתבגר.

בעניין עיצוב חדרי ילדים חייבים לציין כי צבע על הקירות לא מחזיק 15 שנה, לכן לא ממש משנה מה תצבעו היום, בכל מקרה תצטרכו לחדש.


כשגדלים

הבעיה האמיתית מתחילה כאשר הקטן שלנו בן 5-6 וכבר יש לו דעה משלו. עכשיו הוא רוצה ציורים וצבעים על הקירות שיעלו לכם הון ומיטת מכונית בצבע אדום בוהק. כאן חשוב לעצור ולנשום עמוק.

אפשר ואפילו רצוי לשמור על עיצוב חדרי ילדים באווירה של בני עשרה: צבעים רכים ואחידים של רהיטים וגודל של אדם בוגר. את הקונטרה אפשר לתת בצבע לקיר, מדבקות עם ציורים על הקירות ומצעים צבעוניים. אחרי הכל, כך תוכלו לחסוך הון על ריהוט נוסף בעוד 10 שנים בלבד. לגבי הילד הסרבן, פשוט תסבירו לו שהוא יהיה גדול "כמו אבא ואמא" ותקוו שהוא יקנה את זה.


חדרי שינה – עיצוב המרחב הפרטי

פעמים רבות אנשים משקיעים מחשבה רבה וגם כסף, בעיצוב סלון הבית, פינת האוכל והמטבח – אותם שטחים ציבוריים שכולם מסתובבים בהם, כולל בני משפחה מורחבת, אורחים, וכל מי שנכנס לתוך הבית. אך הם שוכחים, או שאינם מקדישים כלל מחשבה, לעיצוב חדר השינה, המרחב הפרטי שלהם – ואין טעות גדולה מזו.


תפקידו של חדר השינה

חדרי שינה הם החדרים החשובים ביותר בבית. אולי נמצאים בעיקר בשעות של שינה, יחד עם זאת, איכות השעות צריכה להיות ברמה הגבוהה ביותר.

חדרי שינה הם המקום הפרטי, בו צריך למצוא שקט מטרדות היום, מהרעש וההמולה בעבודה, ברחוב, בסופר, ולפעמים אפילו בסלון הבית. חדרי השינה הם המקומות בהם ממלאים את המצברים לאחר יום גדוש אחד, ולפני יום עמוס אחר. לכן, חדרי שינה צריכים להיות חדרים מזמינים, נעימים, כאלה שיש רצון להימצא בהם.


עיצוב חדר השינה

חדרי שינה צריכים להיות מקום אשר מעוצב במיוחד על פי טעמו של כל זוג, העיצוב צריך להיות משותף. חדרי השינה צריכים להיות נוחים מצד אחד, אך לא עמוסים ולא גדושים מצד שני, בכדי שלא תיווצר תחושה של מחנק. מכיוון שבאופן כללי החדרים הנבנים בדירות סטנדרטיות בארץ אינם חדרים גדולים במיוחד, לעומת ארצות הברית או ארצות אירופה, כדאי מאוד להתייעץ עם אדריכל פנים כאשר רוצים לעצב את חדר השינה.

איש מקצוע מומחה בתחום, יכול תמיד לעזור במציאת פתרונות לשאלות שעולות תוך כדי עיצוב, הוא יכול לתת טיפים יעילים ועצות טובות, איך לנצל בצורה יעילה את המקום בחדר השינה. חשוב ביותר לא לנסות להעתיק חדר שינה יפה ומיוחד שראיתם אצל מישהו אחר, אולי סגנונו לא מתאים לצרכים שלכם, לאופי הפעילות שלכם ולסגנון החיים שלכם.
לסיום, בעיצוב חדר השינה חשוב ביותר להקפיד על הדברים הקטנים, וליצור ביניהם הרמוניה, כך הופך חדר השינה לחדר מיוחד, שונה, בבחינת השלם גדול מסכום חלקיו: הצבע בו נצבע החדר (שלא יהיה רועש מידי), ריהוט שישדר תחושה של חום, שידות, מראה, כריות, וילונות, תמונות (על קיר שלם – נוף אהוב), תאורה ועוד.


עיצוב חנויות

עיצוב חנויות הוא אחת מהפעולות הנפוצות ביותר לקידום המכירות ולשיפור חוויית הקניה של הלקוח בחנות. לעיצוב חנויות יתרונות רבים ובהם יכולת השליטה של ניתוב מסלולו של הלקוח, השפעה על החלטות הקניה שהוא מבצע והחשיפה שלו למוצרים שונים בחנות. על ידי עיצוב חנויות יכולים המעצבים לחשוף את הלקוח למוצרים חדשים או למוצרים פחות נמכרים שלא היה נתקל בהם אלמלא היו מונגשים לו במהלך סיורו בחנות.

פעולת עיצוב חנויות מיושמת רבות בקרב הרשתות הגדולות המעסיקות באופן קבוע מעצבי חנויות מקצועיים ומשנים את עיצוב החנות מדי עונה על מנת להתאים את עיצוב החנות לעונה החדשה ולהדגיש את הקולקציות המשתנות.


מה כולל תהליך עיצוב חנויות?

תהליך עיצוב חנויות כולל חשיבה ויישום עיצוביים של החנות מהיבטים שונים כמו מיקום חדרי ההלבשה בחנות, מיקום קולקציות שונות, התאמה של התאורה בחנות להדגשת מוצרים מסוימים או צבעים רצויים, שימוש ברהיטים מעוצבים לסידור המוצרים כמו מדפים, ספות, כוורות, שולחנות וכדומה, בתהליך עיצוב חנויות יכול המעצב לבחור נושא מסוים על פיו תעוצב החנות ולעצב את חלל החנות לפי נושא זה מבחינת הצבעים, סידור המוצרים וכדומה.


מטרת עיצוב חנויות

המטרות העומדות מאחורי עיצוב חנויות הן לרוב מטרות שיווקיות שמטרתן למשוך את הקונה הפוטנציאלי לרכוש את מוצרי החנות ולהעצים את חוויית הקנייה שלו. בעולם התחרותי שבו מרבית המוצרים הנמכרים דומים בעיצובם ובפונקציונאליות שלהם בחנויות רבות, באמצעות עיצוב חנויות יכולה החנות להבדיל את עצמה מחנויות בקטגוריות דומות ולהראות מיוחדת מספיק בעיני הלקוח על מנת שיבחר בה לצורך ביצוע קניותיו.

בנוסף ליופי ולאטרקטיביות, תהליך עיצוב חנויות משמש גם למטרות שיווקיות וקידום מכירות. באמצעות מניפולציות של מיקום ניתן להדגיש מוצרים אחדים על פני אחרים או להציע מוצרים משלימים למוצרים עיקריים לדוגמא, בחנות למוצרי תינוקות, מיקום של מוצרים משלימים לעגלת תינוק כמו שמיכות, תיקי החתלה לעגלה, מחזיק כוסות וכדומה ידגישו את המוצרים המשלימים כמוצרים נצרכים שאלמלא הונחו לצד העגלה, סביר להניח שלא היו נרכשים על ידי הלקוח שזה עתה רכש את העגלה. מיקום כזה תורם הן לשיווק של המוצרים המשלימים והן לערך המוסף שניתן על ידם ללקוח.


לסיכומו של דבר

על אף ההמלצה הגורפת להזמין בעלי מקצוע לעשות את העבודה, חשוב שתדעו כי בעת שינויים קטנים אפשר לעשות עיצוב פנים בשרון, עיצוב פנים בתל אביב, בבאר שבע או בקריות גם לבד. עם זאת, כדי שהתוצאה תצא ראויה ובעלת חן, יהיה עליכם להשקיע זמן ומאמץ רבים הכוללים מחקר על תורת העיצוב על רגל אחת, הבנה בחומרים ויכולותיהם ועוד.

עיצוב עצמי של בית כמוהו כהימור מושכל - יש סיכוי סביר שתצליחו בזה ותגיעו אל הנחלה אבל יש סיכוי שווה גם שתעצבו את הבית או העסק שלכם איך שאתם רוצים אותו ולא איך שאתם צריכים אותו. היכולת למקסם את האפשרויות בחלל היא יכולת נרכשת עם ניסיון ומקצועיות- אז השתדלו להשאיר את העבודה למקצוענים בתחום ושיהיה לכם עיצוב מהנה.


10 טיפים מעצבי פנים

קניתם דירה חדשה? רוצים לעשות שינוי בבית? אז בטח חשבתם על להתייעץ עם מעצב פנים! היום, מספר סגנונות העיצוב גודל מטרנד לטרנד מווינטג', מודרני וויקטוריאני ועוד ועוד, איך תדעו איזה סגנון מתאים לבית שלכם? אילו רהיטים יתחברו ביחד? איזה צבעים ייתנו לבית שלכם את הטאץ' החמים והנעים שתרצו לראות כל יום?

אז אולי במקום לשאול כ"כ הרבה שאלות הגיע הזמן לפנות למעצב פנים מקצועי שמבין את הראש שלהם ויעניק לכם את עיצוב הבית האולטימטיבי לכם ולבני משפחתכם! אז איך תמצאו אותו? עקבו אחרי 10 הטיפים שריכזנו עבורכם כדי לבחור במעצב שיעשה לכם מהפך בבית!

1. מה אני אוהב? – שאלת השאלות, מה אני אוהב? לאיזה בית הייתי רוצה לחזור כל ערב? – לפני שאתם רצים לפגישת ייעוץ שבו עם עצמכם ועם הבן\ת הזוג או המשפחה כולה עם הילדים ועשו סיעור מוחין, מה כל אחד אוהב? מה כל אחד היה רוצה בחדר שלו? כתבו הכל אפילו על דף שיהיה לכם! וודאו שאתם יודעים מה אתם אוהבים ורוצים לפני פגישת ייעוץ. בנוסף, קנו מגזינים העוסקים בעיצוב הבית, עשו תחקיר באינטרנט ואפילו לכו לאיקאה – קבלו השראה ורעיונות לבית שלכם! גזרו את התמונות, צלמו בסמארטפון והביאו לפגישת הייעוץ!

2. התאימו את העיצוב לצרכים שלכם – כשאתם מעצבים את הבית יש נטייה להיסחף. יש נטייה לקנות דברים שאתם לא צריכים, לרהט ברהיטים שלא מחזיקים מעמד (ילדים) או מאסיביים מידי (אם אתם שוכרים), להיסחף עם טרנדים שאולי יתיישנו בעונה הבאה וכדומה – אז שימו דגש על מה אתם צריכים באמת ומה אתם חייבים שיהיה בבית! אם יש לכם ילדים דאגו לקנות ספה עם בד עמיד, אם יש לכם חתול דאגו להקציב לו מקום למתקן גירוד, אם אתם סטודנטים דאגו לא להתקין פרקט בבית כדי לתת לכם שקט בתקופת בחינות ועוד ועוד. בנוסף, הדגישו למעצב שאתם זוג\משפחה\שותפים ותנו לו קצת רקע על אורך חייכם – מעצב טוב ידע לקחת את כל המידע הזה ותרגם אותו לעיצוב פרקטי ונכון עבורכם.

3. תעודה, ניסיון והתמחות – כשאתם בוחרים מעצב פנים לפני הכל בדקו האם יש לו תעודה ממכללה מוסמכת לעבוד בתחום עיצוב הפנים, בד"כ בשאלה פשוטה בטלפון תוכלו לחסוך המון תהיות. בנוסף, חשוב שלמעצב פנים שבחרתם יהיה גם את הניסיון הדרוש לעצב את הבית, מעצב עם ניסיון ידע בדיוק מה מתאים לתושבי הבית בהתאם לאופיים ואורך חייהם, ידע לתת הערכת מחיר לתקציב מדויקת וידע להתמודד עם מגבלות הבית שלכם ועם המגבלות שצורככם כפו עליו. ולבסוף לגבי חשוב שיהיה לו התמחות מתאימה לעיצוב הבית! ישנם התמחויות רבות כמו למשל התמחות בעיצוב מסעדות, חלונות ראווה, פאבים ומועדונים ועוד! וודאו שהמעצב הינו בקיא בעיצוב בית ויוכל לעצב לכם את הבית ביעילות ובפרקטיות.

4. המלצות – המלצות מתחלקות לשניים: המלצות על עיצוב והמלצות על המעצב עצמו.

המלצות על עיצוב – המלצות שקיבלתם על עיצוב הם תמיד טובות לאסיפת רעיונות לעיצוב הבית אך קחו אותן בהססנות מפני שלא כל מה שמתאים לבתים של אחרים יתאים לבית שלכם, פלוס אם קיבלתם המלצה ובתוכה אמירה על עיצוב מעולה שנעשה בבית אחר קחו בחשבון שהעיצוב אולי הוא באמת מעולה אך הוא מעולה בעניי המתבונן ושהטעם של האנשים הממליצים אולי הוא לא הטעם שלכם.

המלצות על המעצב עצמו – המלצה על מעצב שכוללת: עמידה בזמנים תקינה, זמינות גבוהה, מקצועיות מרשימה ויחסי אנוש מעולים היא המלצה שאתם רוצים! המלצות על מעצבים יכולים לתת לכם המון מידע על המעצב מהזווית של הלקוח ואם הלקוח מרוצה אתם רוצים להיות הלקוח הזה!

5. השוואות מחיר – בתחום העיצוב פנים יש תחרות מאד גדולה, יש שפע של מעצבי פנים וכל מעצב מתחרה על מספר לקוחות קטן יחסית לתחומים אחרים ולכן חשוב שתשוו מחירים בין כל מעצב ומעצב! אל תשכחו שיש לכם גם תשלומים על כל הרהיטים החדשים, הצבע, המטבח החדש ועוד, אז למה שתוסיפו כסף כשאתם יכולים לחסוך?

6. קבעו פגישת ייעוץ! – אחרי שהתכוננתם לפגישה, בדקתם שהמעצב בעל הכשרה מתאימה, קיבלתם המלצות והשוויתם מחירים הגיע הזמן לקבוע פגישת ייעוץ! בפגישת ייעוץ בד"כ המעצב מגיע אליכם לבית, מציע לכם הצעה מסודרת לעיצוב הבית ונותן לכם הערכת מחיר לתקציב שתצטרכו. פגישת ייעוץ בד"כ עולה בין 200-800 שקלים לכן בחרו את המעצב בחוכמה ורק אח"כ הזמינו פגישה. בפגישה זה הזמן לשאול את כל השאלות, להכיר יותר לעומק את המעצב, לקבוע תנאי חוזה ולקבל הערכת מחיר כמה אתם הולכים להשקיע – אל תוותרו עליה, זה ישתלם בהמשך!

7. בקשו לראות תיק עבודות או עבודות קודמות – בד"כ המעצב יביא את תיק העבודות לפגישה או יראה לכם באתר האינטרנט שלו את הפרויקטים האחרונים שעבד עליהם אך בקשו בכל זאת לפני פגישת ייעוץ. ראיית העבודות הקודמות של המעצב יעידו לכם מה הסגנון שלו (ווינטג', מודרני וכו'), מה הטעם שלו ובאיזה היקף הפרויקטים שלו התקיימו (בתים שלמים, חדרים בלבד, שירותים בלבד וכו'). וודאו שהעבודות מוצאות חן בעיניכם כי לכל מעצב יש חזון אחר וטעם אחר ובין אם תרצו או לא הוא כן פועל ע"פ הטעם שלו, השיקול שלו והחזון שלו בפרויקט, כמובן שבשילוב שלכם אבל עדיין יש לו חותם. בנוסף גם אם הפרויקט שלכם הוא גדול כגון עיצוב בית וחצר תוכלו לדעת בהסתכלות על היקף פרויקטים קודמים שהמעצב יוכל לעמוד במשימה, אם הוא עשה זאת בעבר הוא יעשה זאת שוב.

8. מצאו מעצב באותו ראש – למעצבים שונים יש נטייה להיסחף עם החזון שלכם והטעם שלכם ולכפות עליכם את הרצונות שלכם – הם לא עושים זאת בכוונה או מרוע חס ושלום, כמו שאתם חושבים שהטעם שלכם הוא הכי נכון וטוב גם הם חושבים שהטעם שלכם והרעיונות שלכם הם הכי טובים ובאמת רוצים בטובתם אך השתדלו לא להיסחף ביחד איתם – בחרו מעצב שבאותו ראש כמו שלכם, שידע לתת לכם רעיונות שאתם תאהבו ושמבין אתכם ואת הצרכים שלכם. מעצב שבאותו ראש כמוכם, שאתם מחבבים אותו ומרגישים בנוח אתו יוכל לספק לכם ביעילות עיצוב שמתאים עבורכם עם כמה שפחות חיכוכים.

9. קבעו תקציב ואל תסטו ממנו – יש נטייה להתפרע כשמדובר בתקציב כשדובר בעיצוב, בכל זאת אתם לא מעצבים כל יום ואתם תרצו שזה יהיה הכי טוב שאפשר ובדיוק בגלל זה עדיף שתקבעו את התקציב מראש עוד אפילו לפני פגישת ייעוץ! השתדלו לא לסטות ממנו ואם אתם חוששים אפילו שימו קצת כסף בצד כדי שהוא יהיה יותר גמיש אבל מומלץ לא להגיע לשימוש באקסטרה שהשארתם בצד.

10. עיצוב לעסק – כל הטיפים עד כה מתאימים לעיצוב העסק גם! אז גם אם בדיוק פתחתם עסק אתם יכולים לפעול ע"פ הטיפים האלה, רק שימו דגש על טיפ 2 – התאימו את העיצוב לצורכי העסק והלקוח באדיקות, וטיפ 9 – שמרו על התקציב בשבע עניים ואל תסטו ממנו, אין מקום פה לטעויות וגמישות וכשפותחים עסק ההוצאות נוטות לתפוח! חקקו בסלע את התקציב ואל תסטו ממנו!


כמה עולה עיצוב פנים?

מחירון עיצוב פנים

עיצוב פנים חדר ילדים 2,000-5,000 ש"ח

עיצוב פנים חדר שינה 2,000-4,000 ש"ח

עיצוב פנים סלון 2,000-5,000 ש"ח

עיצוב פנים מטבח 3,000-10,000 ש"ח

עיצוב פנים הבית (כל הבית) 10,000-30,000 ש"ח

עיצוב פנים בתי קרקע \ וילות 10,000-30,000 ש"ח

עיצוב פנים פנטהאוזים 10,000-30,000 ש"ח

עיצוב פנים דירה 10,000-30,000 ש"ח

ייעוץ עיצוב פנים לפי שעה 200-600 ש"ח

ליווי מעצב פנים 200-600 ש"ח

עיצוב פנים בתי עסק 10% מעלות הפרויקט

עיצוב פנים חנויות 10% מעלות הפרויקט

עיצוב פנים מסעדות 10% מעלות הפרויקט או 10,000-30,000 ש"ח

עיצוב פנים משרדים 10% מעלות הפרויקט

עיצוב חדרי המתנה 2,000-15,000 ש"ח (תלוי גודל)

עיצוב פנים יוקרתי 10,000-30,000

עיצוב פנים מודרני 10% מעלות הפרויקט

עיצוב פנים כפרי 3,000-10,000 ש"ח

הום סטייליניג

מפגש ייעוץ לפי שעה הום סטיילינג – 200-600 ש"ח

סטיילינג חלל ציבורי סלון ומטבח 2,000-5,000 ש"ח

סטיילינג לכל הבית 3,000-7,000 ש"ח

הדמיות ושרטוטים

הדמייה ושרטוט לבתים 2,500-6,000 ש"ח

הדמייה ושרטוט לדירות 2,500-6,000 ש"ח

הדמייה ושרטוט לוילות 2,500-6,000 ש"ח

הדמייה ושרטוט למשרדים 2,500-6,000 ש"ח

ט.ל.ח