צור קשר עם עו"ד יוני

עורך דין יוני רבינוביץ תעבורה פלילי ואזרחי

.

 

סיבוב בתי משפט עם עו"ד יוני רבינוביץ

 

עורך דין יוני רבינוביץ

 

נכתב ע"י אילן שוורץ בתאריך 03.07.2020

 

נכון שסיבוב ברים נשמע הרבה יותר סקסי... אבל אחרי כמה שעות בישיבה בדיונים אני אומר לכם בוודאות שבתי משפט הם ההצגה הכי טובה בעיר ואולי זה רק עו"ד יוני רבינוביץ שגנב את ההצגה ואחרי שאלגום קצת מים להרגיע את ההתלהבות והאדרנלין שמציפים לי כרגע את הגוף אספר לכם הכל בפרטי פרטים...

 

יום חמישי בבוקר, מזג האוויר יפה ואני בדרכי לפגוש את עו"ד יוני ולהתלוות אליו ליום העבודה שמתחיל בבית משפט השלום בתל אביב, אני חולף ליד הים והכל פסטורלי ושקט, הגלים היחידים שאני רואה הם גלים דמיוניים שמציפים לי את המחשבות - "אילן תתקשר ליוני לבטל, תספר לו איזה תירוץ ותחתוך לים, המחשבה שאני הולך למות משעמום ולבזבז זמן יקר לא עוזבת אותי לרגע אבל בסוף אני מתעשת ומחליט להמשיך בתוכנית הרגילה, יאללה סיבוב בתי משפט.

 

נפגשים בבית משפט השלום בתל אביב

 

סוף סוף הגעתי ומרחוק אני רואה את יוני מנופף לי עם היד, עושה סימן של אני כאן, קצת היה לי קשה לזהות אותו עם המסכה על הפנים, אני צועד לקראתו ובמקביל סורק את המקום ומתבונן בבניינים.

 

היי יוני, מה נשמע? אנחנו אומרים שלום אחד לשני בצורה הדבילית של הפגשת מרפקים... יוני שואל אותי אם אני מתרשם מהאדריכלות ומסביר לי בפירוט המתאים רק לעורך דין פדנט שרואה את כל הפרטים ולא מחסיר דבר, תשמע אילן, "המבנה הענק המכיל מאות אולמות שיפוט וכולל בתוכו שני אגפים, הישן והחדש. האולמות שבהם דנים בתחום הפלילי נמצאים באגף הישן. האולם הישן נראה מעין אודיטוריום ובהם קיימים ספסלי הקהל, השופט יושב ממול על יציע הכבוד, וברחבה ביניהם, יושב הנאשם, הסניגור, ועורכי הדין של התביעה" והלוואי שהייתי מקליט את השיחה ואז גם אתם הייתם נהנים מהדרך שבא יוני סיפר על המקום.

 

ההצגה מתחילה -  !Its show time

 

הדיונים מתנהלים כמו סרט נע ובזמן שאנחנו מחכים בתור מספר לי עו"ד יוני שהיום הוא מייצג נאשם שיוחסה לו החזקה של 2.5 גרם קוקאין, התביעה ייחסה לו עבירה של החזקת סם שלא לצריכה עצמית. הוא לוחש לי באוזן שהעדויות מצביעות בברור כי הסם הוחזק לצריכה עצמית, אבל קיים סעיף בפקודת הסמים שקובע כי נקודת המוצא של מי שמחזיק מעל 0.3 גרם קוקאין, לא עשה זאת לצריכתו העצמית אלא מתוך כוונה לסחור בסם ובפגישה מוקדמת שקיים מול התביעה היא עומדת על רגליה האחוריות ואינה מוכנה לתקן את סעיף העבירה, הוא ממשיך ומסביר כי העונש על החזקה שלא לצריכה עצמית עומד על רף מינימלי של 20 שנות מאסר בעוד החזקה לצריכה עצמית עומד על 3 שנות מאסר, ומסתבר שלאותו נאשם קיים מאסר על תנאי שניתן להפעילו במידה והוא יורשע בעבירה של החזקת סם שלא לצריכה עצמית.

 

מגיע תור הנאשם שעו"ד רבינוביץ מייצג והשופט שואל מה עושים בתיק...? באולם דממה מוחלטת, ישנה הרגשה שהזמן עצר מלכת, עו"ד רבינוביץ קם בביטחון ששמור לגנרלים בצבא, עושה מספר צעדים ומתחיל לדבר בצורה רהוטה וסוחפת עם הסברים סופר משכנעים, הוא מציג ראיות אשר מצביעות באופן שלא מותיר מקום לספק כי הסם הוחזק לצריכה עצמית בלבד ובדרכו הייחודית והחכמה מתחיל לפרט ראייה ראייה ומנפץ לרסיסים כל טענה שהעלתה התביעה ואני כל כך מוקסם מהאיש והאישיות שנגלית לעיניי שאפילו למספר רגעים שכחתי שאנחנו במציאות וזה לא המשפט המפורסם של אמריקה נגד או. ג'יי סימפסון, בעודי מקשיב "לנאום הניצחון" נמלא בתוכי הרגשת גאווה כאילו אני חלק מצוות ההגנה ולא איזה משקיף מהצד ואם כבר מדברים על השקפות משקפות והסתכלויות אז אי אפשר היה לפספס את מבטו של השופט שהיה שקוע לחלוטין בהצגה שנתן עו"ד יוני רבינוביץ ונראה כי הוא ממש מתרשם מהדברים ובסיומם אמר לתובעת שעו"ד רבינוביץ צודק וכדאי להם לשקול את עמדתם בשנית וכי הסיכוי שהנאשם יורשע בעבירה שיוחסה לו אפסית.

 

התובעת בקשה הפסקה, יצאה לשוחח עם הממונים עליה, חזרה כעבור 10 דקות ומסרה לביהמ"ש כי היא מעוניינת לשוחח עם עו"ד רבינוביץ בפרטיות, הם יצאו לשוחח וכעבור 20 דקות חזרו, עו"ד רבינוביץ עדכן את הנאשם ולאחר מכן הוא אמר לשופט כי הם הגיעו להסדר במסגרתו כתב האישום תוקן להחזקת סם לצריכה עצמית והוסכם כי עונשו של הנאשם יהיה מאסר על תנאי בלבד. השופט קיבל את ההסכמה, ניתן פסק דין והלקוח היה כל כך מרוצה שלרגע היה נדמה שהוא הולך לחגוג את פסק הדין עם איזה חומר אסור...

 

חסינות מהחוק

 

לפעמים ישנה הרגשה כי אם יש לך עורך דין מיומן ומנוסה כמו יוני רבינוביץ אתה חסין מהחוק אבל אני לא בא לעודד אף אחד מכם לעבור על החוק, יצאתי מהמשפט בתחושה של אופוריה מוחלטת וישר שאלתי את יוני מה התחנה הבאה....? ממש כמו בסיבוב ברים שאתה חצי שתוי רק שהפעם זה שיכרון חושים ולי בא לראות עוד הצגות ומבחינתי עו"ד יוני כרגע עלה לדרגה של כוכב.

 

התחנה הבאה בית המשפט לתעבורה בבת ים

 

המשכנו לבית המשפט לתעבורה בבת ים, בשל הקורונה כל אחד נסע ברכבו ומבחינתי כמה שפחות שעות עם המסכה הארורה הזו יותר טוב.

 

כאשר הגענו ישר שאלתי את עו"ד רבינוביץ, מה בתפריט עכשיו...? יוני הסתכל אליי במבט תוהה ואמר לי שעכשיו עשיתי אותו רעב.. ואולי במהלך היום יהיו לנו איזה 15 דקות פנויות לנשנש משהו, לאחר כדקה החליף שוב את ארשת הפנים לזו הרצינית שהייתה לו טרום הדיון הקודם, תקשיב אילן... הפעם יש לנו נאשם שיוחס לו בכתב האישום עבירה של נהיגה בשכרות, שאלתי את רבינוביץ איך הוא מתכוון להוציא זיכוי כי זה נראה לי מקרה אבוד והעובדות בו מדברות בעד עצמן, אל תדאג אילן, אני לוקח את התיק ישר לשלב ההוכחות, מצאתי פגמים רבים בעובדות, השוטרים שלקחו ראיות עשו זאת בצורה מאוד רשלנית.

 

נכנסו לאולם, שם ישבה שופטת חמורת סבר, אותי היא מאוד הפחידה אבל כבר סמכתי על עו"ד רבינוביץ בעיניים עצומות ופתאום נזכרתי שאני רק מלווה אותו ולא אני זה שעומד למשפט. מפה לשם ניסיתי להבין למה בכלל אני מעורב רגשית בתיקים שלא קשורים אליי ולאחר כעשר דקות הגיע תורינו, אם כבר אמרתי תורינו אז כנראה שהחלטתי שאני חלק מהצוות 😊 עוד לפני שהספקתי להבין מה קורה... עו"ד רבינוביץ לא בזבז זמן, דילג על כל גינוני הפתיחה והבהיר כי הוא מבקש לכפור באשמה לכל אחד מהסעיפים שבכתב האישום. השופטת שאלה האם הוא שוחח עם התביעה, הוא השיב שכן אך עמדתו היא כי הנאשם אמור לצאת זכאי לגמרי מהתיק ולא להודות באף עבירה. השופטת נראתה קצת מבולבלת אך לדעתי האסרטיביות של עו"ד רבינוביץ שיחקה כאן תפקיד מרכזי ולכן נקבע כי דיון ההוכחות יתקיים בעוד 4 חודשים.

 

משם עו"ד רבינוביץ המשיך לבית הדין הצבאי בקסטינה לייצג חייל שנאשם בעבירות סמים, נפרדנו לשלום ואני פניתי לחפש איזו מנת שווארמה לחגוג איתה את הניצחון.

 

אודות משרד עורכי הדין רבינוביץ

 

משרד עורכי דין רבינוביץ

 

אי אפשר שלא לא להתרשם מהרצינות והחדות שעו"ד יהונתן רבינוביץ בוחן את הסוגיות שהלקוחות מציגים לו, אין זה משנה אם מדובר בתיק פלילי, תיק תעבורה או בדין האזרחי. 15 שנים שהוא עוסק יום יום בתחומים הללו וגורם ללקוחותיו לחייך ולחזור לחיים.

 

  • עורך הדין יהונתן רבינוביץ מתמחה בייצוג חשודים ונאשמים בתחומי המשפט הפלילי, דיני תעבורה, משפט צבאי ומחיקת רישום פלילי.

 

  • בעל תואר שני במשפטים מאוניברסיטת בר אילן.

 

  • תרגל את תחום המשפט הפלילי בפקולטה למשפטים בקריה האקדמית.

 

  • ייסד את המרכז לסיוע משפטי בבית דגן בשיתוף ארגון רוטרי.

 

  • שימש כקצין מתנדבים שפיקד על יחידת התנועה במשא"ז.

 

  • מייצג בהתנדבות בתחום המשפטי ארגונים הפועלים למען בעלי חיים.

 

  • במסגרת שירות המילואים, משמש כסניגור צבאי המייצג בתיקי עריקות, סמים, נשק, אלימות ועוד.

 

  • ייחודו של המשרד הינו בשילוב שבין ידע מקצועי לניסיון רב שנים הכולל טיפול יסודי ומעמיק בכל מקרה ומקרה תוך מחויבות לשירות מסור ובלתי מתפשר למען קידום עניינו של כל לקוח ולקוח.

 

כתובת המשרד ופרטי התקשרות

 

ז'בוטנסקי 35, רמת גן, מגדל תאומים 2, קומה ב


טלפון : 072-2773133

 

פניות אחרונות
עורך דין יוני רבינוביץ
הרבה עבירות תעבורה, שלחתי לך הכל בוואטספ
אזור המרכז
16/07/2020 08:38:17
עורך דין יוני רבינוביץ
אם אפשר להתקשר עוד שעה כי אני בטיפת חלב עם הילד ולא יכולה לענות שלום, שמי נירית אני מעפולה, ויש לי קליניקה לטיפול רגשי בילדים.
אני בימים אלו מחפשת עורך דין לבנות חוזה מול ההורים שהם בעצם הלקוחות שלי על כל התשלום של הטיפולים, דמי ביטול וכו.
רציתי לדעת כמ
שדרות
12/07/2020 10:58:59
עורך דין יוני רבינוביץ
שלום,
מדובר בעסק של מרכול שכבר נסגר, אך יש תביעה נגדי . התביעה בעצם על כך שהושארו מוצרים מחוץ למקפיא ופקח וטרינר מצא את הממצאים.
כמה יעלה ייצוג חד פעמי בבית משפט, ובמידה וזה כמה וכמה דיונים מה העלות ההמשכית.
תודה רבה
אזור המרכז
24/06/2020 19:28:12
עורך דין יוני רבינוביץ
לאחר שיחה עם אילן, מתלבטת בין מסלול פלילי לבין עורך דין משפחה
קרית גת
17/06/2020 15:26:47
עורך דין יוני רבינוביץ
הבחור שדיברת איתו בטלפון לגבי התאונה העצמית
בת-ים
31/05/2020 17:07:00