הצעת מחיר בקליק לצילום הריון

צילום הריון

רוצה לעשות צילום הריון ?

ברוכים הבאים לאתר שירות 10. כאן תוכלו לבצע השוואת מחירים ולקבל הצעות מחיר מצלמי הריון מומלצים מכל חלקי הארץ.

השאירו את פרטיכם באתר ונציגי ייעוץ יחזרו אליכם בהקדם האפשרי עבור צילום הריון.

סטודיו לצילום הריון – הטרנד הכי חם!

מאז חשפה עצמה דמי מור על שער הווניטי-פייר בשנת 1991, הפכו צילומי הריון לכמעט חובה.

מפורסמות רבות, וגם נשים מן היישוב פונות אל צלם הריון או צלמת הריון, כדי להפיק מזכרת יפה ומרשימה מן התקופה המיוחדת. בתי סטודיו לצילום הריון בתל אביב פורחים כפטריות לאחר הגשם, וכל עוד ימשיכו נשים להרות, צילום מקצועי של הריון ימשיך להתקיים. קיימים גם בתי סטודיו רבים לצילום הריון במרכז הארץ.


צילום הריון – לא לדוגמניות בלבד!

צלם הריון מקצועי או צלמת מקצועית יכולים להפיק צילומי הריון מרשימים עבור כל אחת. הבחירה בצלם הריון או בצלמת הריון היא העדפה אישית, ורוב הנשים מרגישות נוח יותר בנוכחות צלמת הריון.

החוויה בסטודיו לצילום הריון כוללת בדרך כלל צילום עם אביזרים, בדים ובגדים, ויכולה לשתף גם את בן הזוג או ילדים נוספים (אם יש). בכל מקרה של צילום הריון משותף, יש לקבוע עם צלמת הריון מראש.


צילום הריון – איפה?

למרות שרוב הנשים בוחרות בסטודיו לצילום הריון כאתר המועדף עליהן, צילומי הריון יכולים להתבצע גם בבית או בכל אתר אחר. בדרך כלל למיקום אין משמעות מבחינת מחיר צילום הריון, אולם יש צלמים הדורשים על כך תוספת.

צלמת הריון או צלם הריון מקצועי ידעו לבחור את הזוויות הנכונות לצילום הריון, ולשחרר כל מבוכה או אי נוחות הקיימת באופן טבעי אצל כל מי שאינה מורגלת לתהליך צילום מקצועי.


כמה עולה צילום הריון – מה אני מקבלת?

ראשית, חווית צילום מקצועי על ידי צלמת הריון או צלם הריון היא חוויה בלתי נשכחת. לכל סטודיו לצילום הריון שיטת תמחור שונה, ויש להבין מה מקבלים בתמורה: אלבום מודפס ומעוצב, תמונות במספר עותקים, דיסק עם התמונות, אלבום דיגיטלי, עריכה בפוטושופ ועוד.

כל אחד מן הפרמטרים ההלו משפיעים על מחיר צילום הריון. כמו כן יש לברר את מועד קבלת התמונות או אלבום צילומי הריון. הזמן המקובל הוא שבוע ימים. המחירים נעים בטווח של 500-3,000 שקלים.


צילום בוק – הריונית? תצטלמי!

קשה להאמין שהיו תקופות בהיסטוריה שאישה הריונית הייתה מודרת מהחברה בשל הריונה. ההיריון נחשב לתקופה פרטית, לא צנועה, שיש להחביא אותה במסתורי הבית האישי של האדם, החל מהרגע שהוא נראה. כיום, ברב המקרים, מדובר על ההפך הגמור. מעבר לחנויות ביגוד הריון המציע שלל ביגוד מבליט הריון, מדובר על הבלטה של הבטן ותהליך הריון בכל דרך אפשרית. אחד מנישות הטרנד החדש הנו צילום בוק הריון.


לא חטובה, אבל יפה

אחת התקופות הבודדות בחיי האישה בה היא גאה בבטן תפוחה, הנה תקופת ההיריון. אולי משהו בחלקות העור, אולי הרעיון כי יש חיים בתוך הכרס הזו, גורמים לנשים רבות לחוש את גופן כיפה, מעורר תשוקה (לרב) ונשי ברמה שאין דבר המשתווה לו. כעת, אחרי ניסוח התקופה ההריונית כך (ולא רק כתקופה בעלת שלל קשיים גופניים, גפיים מלאי בצקות וקשיי נשימה מהמשקל) אולי מובן למה יותר ויותר נשים עושות סשן של צילום בוק.

בד"כ לא מדובר על קמפיין זה או אחר, או ניסיון להיכנס לדוגמות של עולם האופנה ההריוני, אלא בזיכרון שקשה להחליפו באחר.


הריון ראשון, שני או אחר…

הגיוני ככל שיהיה, לא כל הנשים בוחרות לעשות סשן צילום דווקא בהריון הראשון. אז, למרות ההתלהבות הגדולה מהפעם הראשונה, מהגדולה של יצירת החיים, לרב מדובר בזוגות צעירים, בעלי כלכלה דלה ותעדוף אחר של הכסף. לעומת זאת, בהריונות המתקדמים יותר, הזמנת סשן של צילום בוק יכולה לבוא בקלות יותר. אבל הכסף לא צריך להיות השיקול העיקרי לצילום, אחרי הכל- הרבה מאד חברות כיום נותנות הנחות לצילומי היריון.


תזיז את המצלמה שמאלה!

אז למה ללכת למקצוען כשאפשר להוציא את המצלמה הביתית? בדיוק בגלל שהוא מקצוען. בתקופת ההיריון, כמו בגיל ההתבגרות, יש לגוף שלנו שלל פגמים קטנים שהיינו רוצים להסתיר בעת הצילום. סימני מתיחה, עייפות ואולי אפילו כתמי הריון אינם תופעה נדירה. למעוניינת לעשות צילום איכותי ויפיפה שיספר אגדה על תקופת ההיריון (שהרי בכל מקרה שוכחים את כל הקשיים אחרי הלידה, אז למה לא אגדה- נכון?) כדאי להשקיע את הזמן והכסף ולפנות לאיש מקצוע. אין כמו צילום בוק מקצועי.


סטודיו לצילום – להקפיא רגע מהחיים

מה אתם רואים כאשר אתם מדפדפים באלבום התמונות המשפחתי שלכם? רגעים של משפחה, שמחה, רגעים משמעותיים בחיים ואולי גם רגע מביך או שניים. כמה פעמים הבטתם בתמונה ואמרתם: חבל שלא עמדנו מנגד האור, שלא הורדנו את האצבע עד הסוף מעינית המצלמה והפוקוס לא במקום.

הקפאת הרגע חשובה לאנשים רבים ולמי שזה חשוב במיוחד מוציא סכומי עתק על מצלמות איכותיות ומקצועיות, עדשות יקרות וציוד נלווה נוסף. בעידן האינטרנט לא קשה להיכנס לפורום צילום זה או אחר וללמוד טיפ או שניים בתחזוק המצלמה ושיפור הצילום.


מעבר לבסיס

עם זאת, למעוניינים במשהו קצת מעבר, בצילום שאינו נשען על טיפים בלבד ובלימוד מרוכז של הדברים- ולא תוך ניסוי וטעייה של שנים. כדאי לו לשקול לימוד של צילום מקצועי. כך תוכלו ללמוד את כל הדברים הקטנים ולהשתמש בהם, או לא- לשיקולכם- על מנת לשפר את איכות התמונות שאתם מצלמים.

מקומות רבים מציעים קורסי צילום במחירים סבירים ביותר, אם כי חשוב מאד לבדוק את ההצעות בעיניים פקוחות ולא להתפתות אחר מילים גדולות ללא כיסוי.


מקצוען או בית ספר?

אז אצל מי כדאי ללמוד? ישנם כמובן מוסדות אקדמיים ללימודי צילום, המשלבים בד"כ גם תורות נלוות כגון עיצוב. היתרונות במוסדות אלה הנו המחיר, בד"כ, והידיעה של הסילבוס הלימודי. כך תוכלו לבחור את הקורס שעונה על דרישותיכם ולדעת בדיוק מה תקבלו.

לרב מתלווה לקורס גם תעודה. החסרונות של הקורסים האלה גם הם לא מועטים: מדובר על קורס מובנה כאמור, כך שגמישות הסילבוס נדירה עד לא קיימת וגם מספר התלמידים הוא לא קטן. ישנם גם לא מעט לימודים תיאורטיים בד"כ, אבל מי שמתחבר ללימוד הנושא מהפן התיאורטי קודם כל יכול להרוויח מזה.


שיעורי צילום ממומחי סטודיו לצילום

מקומות נוספים שמציעים קורסים הם לעיתים עובדים של סטודיו לצילום פעיל, אנשים אלה- מקצוענים כמובן – יכולים לתת לכם מה שנקרא "מבט שטח". היתרונות הבולטים של לימוד ישירות ממומחי סטודיו לצילום טמונה בעובדה שבד"כ מדובר בקורס אישי או בקבוצות מצומצמות מאד ובעבודת שטח במקום לימוד תיאורטי. החיסרון: מחיר.


צילום הריון – לסיכום:

אלבום צילומי הריון הוא מזכרת מדהימה מאחת התקופות החשובות בחייה של כל אישה. כל אחת יכולה לקבל אלבום מקצועי, ושירות מעולה של צילום מקצועי מבית סטודיו לצילום להריון. קבלי המלצות, בקשי לראות תיק עבודות קודמות, והעניקי לעצמך את חווית צילום הריון. את התוצאות תשמרי לשנים ארוכות.